Yılbaşı kapı süsü nasıl yapılır? 10 kendin yap Noel kapı süslemeleri

Aralık ayı geldi! Bu da ön kapınızdan başlayarak yılbaşı süslerini dışarı çıkarmaya başlama zamanının geldiği anlamına geliyor. Kapı dekorasyonları, içeride bekleyen keyifli anlara sıcak ve davetkar bir başlangıç ​​görevi görür. Biraz ilhama ihtiyacınız varsa, en iyi Kendin Yap yılbaşı kapısı fikirleri listemize göz atın, böylece tüm sezon boyunca evinizin misafirlerini karşılamaya hazır olabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Evde oynanabilecek yılbaşı oyunları

1- YILDIZLI ÇELENK

Yılbaşı kapı süsü nasıl yapılır

Kapınızı geleneksel bir çelenk üzerindeki bu tatlı dokunuşla süsleyin. Bu şenlikli parçayı, neşeli bir kırmızı kurdele ile birbirine bağlanmış ve çam kozalakları ile yeşillikler ekleyerek süslenmiş yıldız şeklindeki kurabiye kalıplarını kullanarak hazırlayacaksınız.

2- ZENCEFİLLİ KURABİYE YILBAŞI KAPI ÇELENGİ

Yuvarlak bir plastik üzerine beyaz ip sardıktan sonra üzerine renkli kağıtlar yapıştırıp, tarçınlı kurabiye ile süsleyebilirsiniz.

3- KURABİYE TEPSİSİNDEN YILBAŞI KAPI SÜSÜ

Yılbaşı kapı süsü nasıl yapılır

Hızlı ve sevimli bir kendin yap yılbaşı süsünü kim sevmez? Temel için bir kurabiye tepsisi alın ve kişisel bir dokunuş için en sevdiğiniz yılbaşı sözünü güzel bir font ile yazın. Altına dilediğiniz yeşillikleri ya da yılbaşı süslerini yapıştırabilirsiniz. Asmak için tabağın arkasına küçük bir kurdele yapıştırabilirsiniz.

4- MODERN OKALİPTUS ÇELENGİ

Kendin Yap okaliptüs çelengi ile bu sezon sade bir zarafet elde edin. Taze yapraklar güzel kokacak olsa da kaliteli yapay çiçekler de kullanabilirsiniz.

5- YILBAŞI YILDIZI KAPI ÇELENGİ KENDİN YAP

Yılbaşı kapı süsü nasıl yapılır

Bu basit yıldızı oluşturmak için ince ahşaplar kullanın, ardından çanlar, yeşillikler ve istediğiniz diğer Noel dokunuşlarıyla süsleyin.

6- NOEL HEDİYESİ ÇELENGİ

Hediye kutularını yuvarlak bir şekilde bir araya getirip yapıştırarak güzel bir yılbaşı kapı çelengi oluşturabilirsiniz.

7- MİNİMAL YILBAŞI KAPI SÜSÜ

Sadece bir okaliptus dalı ile sade ve hoş bir kapı süsü oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iki ucundan ince bir iple bağlamak ve asmak…

8- KAPI SEPETİ

Yılbaşı kapı süsü nasıl yapılır

Çiftlik evi hissi veren eski tarz çelenklere yeni bir bakış atmak için, taze kış yeşilliklerini sergilemek üzere hasır bir sepet kullanın.

9- ÇAM KOZALAĞI İLE KAPI SÜSÜ

Zamanınız kısıtlıysa, bunun gibi siyah beyaz kareli bir kumaşı yılbaşı kapı süsü haline getirebilirsiniz. Çam kozalakları sezon için ekstra özel görünmesini sağlıyor.

10- ÇAM KOZALAĞINDAN KAPI ÇELENGİ

Yılbaşı kapı süsü nasıl yapılır

Eğer vaktiniz varsa topladığınız çam kozalaklarının uçlarını boyayıp rengarenk bir hale getirebilir, daha sonra silikonla yapıştırarak çelenk haline getirebilirsiniz.