En iyi 10 dekorasyon stili

En iyi 10 dekorasyon stili ve evinize uyarlayabileceğiniz hızlı stil ipuçları

Son güncelleme:

En iyi 10 dekorasyon stili ve evinize uyarlayabileceğiniz hızlı stil ipuçlarını anlatıyoruz. Dekorasyonun eğlenceli kısmı, her oda için sonsuz sayıda stil olasılığıdır. İnsanlar dekorasyon konusunda hangi eşyaların uyumlu olduğu ya da hangi tarzın daha iyi olduğu ile ilgili hemfikir hale geldikçe, çok sayıda tasarım stili ortaya çıktı. 

Pek çok stil modası geçtiği için tarihin tozlu sayfaları arasına gömülse de, zamana ayak uydurabilen ve hiçbir zaman tamamen modası geçmeyecek gibi görünenler de var. İşte en iyi 10 dekorasyon stili

MODERN ÇİFTLİK EVİ STİLİ

HonestlyWTF

Pek çok insan çiftlik evi stilinin böyle bir listenin başında olmasını beklemez ve işte bu yüzden burada. Rustik ve biraz eski moda olan modern çiftlik evi stili, zamansızlığın ve kolayca güncellenebilir tarzın mükemmel kesişme noktasında yer alıyor.

Çiftlik evi stilinin ana unsurları, açıkta görülebilen ahşap kirişler, tuğla şömineler ve eskitilmiş yüzeyler. Çiftlik evinin bu unsurları, asla tamamen kaybolmayan, karşı konulamaz bir çekiciliğe sahip olmasını sağlıyor.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Şehirde pastoral yaşam nasıl sağlanır? Kır, göl, orman, çiftlik evi rahatlığı

Yukarıdaki görselde gördüğünüz bu oda, stilin tüm klasik çiftlik evi unsurlarını içerir. Mekana modern bir hava katmak için gereken tek şey geometrik desenleri olan bir Fas halısı ve modern bir ayaklı lambadır. Şöminenin desenli tuğla iç kısmı, bu rustik alana çağdaş bir hava katan bir başka hoş dokunuş.