KIR-EVİ-SİTİL-MUTFAKLAR

Mutfakta samimi ve sıcak kır evi

Son güncelleme:

Ahşap kirişler, mermer yüzeyler, doğal taşlar, hasır sepetler ve yaşanmışlık hissi veren aksesuarla… İşte samimi ve sıcak bir çiftlik evi mutfağının kilit taşları.

Kır evi stilinin bu çağdaş versiyonunda ahşap dokuların, lake yüzeylerin ve pastel renkler başrol oyuncuları arasında. Stil pozitif, aydınlık ve her zaman fonksiyonellik düsturunu benimseyenler için mükemmel bir seçenek.

Dolapların yanı sıra açık raf sistemleri ile hem mutfak aksesuarlarının hem de bitki, kitap ve objelerin sergilendiği tasarımlara da imza atabilirsiniz.

MUTFAKTA KIR EVİ STİLİNİN ŞİFRELERİ

apartmenttherapy.com

Yılın favori malzemesi rose altın ya da bakır çağdaş kır evi mutfağının da gözdesi. Daha vintage bir görünüm tercih ediyorsanız dolapların bazılarında kapak yerine fırfırlı örtüler kullanabilir, eskitme yüzeylere ve biraz daha pop renklere yer verebilirsiniz.

Beyaz-antrasit kombinasyonları ise mutfağınızı daha modernist bir havaya büründürür.  Ankastre beyaz eşyaların yerini geleneksel görünümlü büyük fırın, ocak ve buzdolapları alıyor. Mutfak zeminini de ise çini motifleri de tercihler arasında.

Zaman geçirmekten keyif aldığınız bu alanda işleyişi rahatlatmak için kolay ulaşılabilir açık raflara, hasır depolama setlerine, hemen atıştırmak için yarım bankolara ve ada ünitelere de yer açın.

MUTFAKTA KIR EVİ STİLİ ÖRNEKLERİ

Ikea.
Dulux.
lauraashley.com
stylebyemilyhenderson.com
lauraashley.com

Sahildeki kır evi stili nedir? Kaliforniya ev stillerinin dekorasyon şifreleri

Önce ve sonra: Dolapları ve kır evi stiliyle 3.000 dolarlık mutfak yenilemesi

https://www.evimdergisi.com.tr/once-ve-sonra-dolaplari-ve-kir-evi-stiliyle-3-000-dolarlik-mutfak-yenilemesi/