Sarı oda dekorasyonu – Tatlı mı tatlı parlak sarı her stilde enerjiyi yükseltiyor

Her stilin bir rengi var. Ama sarıyı hangi stilde kullanırsanız kullanın dinamik etkisiyle mekanları canlandırırken, sizi sıcak diyarlara davet eden atmosferler yaratır.

PARLAK SARI + MODERN ETNİK

FARKLI RENKLER EKLEYİN Sarı tek başına da yeterli gelir ama her stilde değil. Tıpkı buradaki gibi etnik motiflerin, hasır ve bambunun kullanıldığı modern ama etnik bir hava için rengi kırmızı, yeşil, lacivert ve hatta mor ile birlikte kullanarak, çılgın, çarpıcı ve samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Metropol kanepe, Cihangir Mobilyacısı. Sarı noktalı yastık, Bella Maison. Yıldız yastık, kırmızı yastık, leopar yastık, H&M Home. Lemon şönil kilim, English Home. Sarı seramik vazo, çiçek, Koçtaş. Araba yastık, Boyner Evde. Çizgili koton perde, sarı uzun yastık, Zara Home. Angelagen kumaş kutular, Ribba çerçeve, Ikea.

SARI ODA DEKORASYONUNDA KUZEYLİ DETAYLAR

Kuzeyli evlerin dingin ve yalın havasını veren siyah ve beyaz hakimiyeti olsa da, sarının eklendiği renk paletiyle bu havayı canlandırmak mümkün. Ancak İskandinav etkisini bozmamak için duvarları beyaz bırakın, ahşap parkenizi halılarla fazla kapatmayın ve biraz çocuksu olsa da araba, yıldız ve leopar gibi figürlü yastıklar kullanın.

Mastholmen babu koltuk, Sommar 2019 sarı saksılar, Gullklocka minder kılıfı, yapay çiçekler, Ikea. Renkli jüt vazo, cam flamingo, papağan biblo, Mudo Concept. Papatya kadife yastık, H&M Home. Tahta boncuk saplı hasır çanta, Stradivarius. Pembe ananaslı yastık, renkli pamuklu kilim, Koçtaş. Patchwork pamuklu örtü/yorgan, English Home. Uçları püsküllü keten yastık kılıfları, Linens. Duvarda: 2626 Sınav Sarısı Su Bazlı İç Cephe boyası, DYO.

SARI + BEYAZ DİNGİN BOHEM

SAKSILAR DUVARA Metal saksıların bir kenarında küçük delikler açarak duvara sabitleyin. İçlerine koyacağınız sarmaşık ve renkli çiçekler beyaz duvarlara hareket katar.

Borra lake konsol, Mudo Concept. Jüt halı, hasır çanta, H&M Home. Gold sehpa, fuşya şönil yastık, Cihangir Mobilyacısı. Ayna, kelebek tablo, raflar, metal kutular, sarı çiçek, sulu boya tablolar, Koçtaş. Saksıda kaktüsler, seramik kupalar, Boyner Evde. Bambu çerçeve, Zara Home. Sommar 2019 sarı saksılar, Sommar 2019 sarı ve beyaz kaseler, Sommar 2019 şişeler, Korken kavanozlar, Ikea. Pamuklu peştemal, Linens. Turuncu mumlar, Karaca Home. Siyah hasır çanta, Stradivarius. Duvarda: 2626 Sınav Sarısı Su Bazlı İç Cephe boyası, DYO.

SARI+ROMANTİK VİNTAGE

RENGARENK OLMAK Beyaz kır evi, marin, vintage, shabby gibi stillerin değişmez fon rengi… Peki mekana biraz sarı eklerseniz ne olur? Çok daha samimi ve sıcak bir amosfere dönüşür. Eğer, komple sarı bir duvar bana fazla gelir derseniz merak etmeyin. Çünkü duvarın sadece bir bölümünü boyamak da benzer bir etki bırakır.

Şerbet kırmızı oda dekorasyonu ve uyumlu renkler

Renklerle oda dekorasyonu: 5 pratik yöntem