stiller

Islak hacimlerde dönüşüme imza atan 3 stil

Son güncelleme:

Evlerin değişime çok da açık olmayan alanları olarak düşünülen ıslak hacimler de zamana ayak uyduruyor. Artık bir kutu boya ile görünümü yenileyebilir, tekstilden aydınlatmaya küçük stil dokunuşları ile baştan aşağı tazeleyebilirsiniz.

BİR İNGİLİZ KLASİĞİ: COUNTRY

Büyük Britanya’nın kırsalında, içinden bol tarçınlı enfes elmalı turta, sıcacık köy ekmeği kokuları yayılan ve çay suyunun hep hazır olduğu geleneksel mutfaklarının eski yüzlü ama yaşanmışlık kokan dolapları, sıcaklık hissi veren kırmızısı ve bolca kır çiçeği teması sizi cezbediyorsa beklemenize gerek yok. Elinizden kendin yap işleri ve dikiş geliyorsa bir kutu çatlatma ve eskitme boyası ile kapakları dönüştürebilir, ekoseli ve çiçekli pamuklu dokumalar ile dekoratif tekstiller dikerek mutfağınızda bu sımsıcak kır evi havasına kavuşabilirsiniz.

Country stili detayları için: En sevilen stil Modern Country ve stilin şifreleri

Kır evi stili detayları için: Kır evi stilinin püf noktaları nelerdir? En favori stil: Kır evi

İskandinav stili detayları için: En yalın haliyle İskandinav stili nedir? İşte püf noktalar!

Rustik stil detayları için: Rustik stil nedir? A’dan Z’ye rustik dekorasyon stili ile ilgili detaylar

İlginizi çekebilir: Klasik İngiliz Country stili ile gül kokulu evler

ÇÖZÜM ODAKLI İSKANDİNAV

Kuzeyin puslu havasını dağıtmak için inadına beyaz kullanan İskandinavlar’ın küçük alanları akılcı kullanmakta da üstlerine yok. Şehir evinizin küçük banyosunu açık renk ahşaplar, ince ayaklı raflar, slim-line lavabolar, cam duş panelleri ile ferahlatabilir, dar ve işlevsiz duvarlara nişler yaptırıp değerlendirerek, hem alandan tasarruf eder hem de banyonuza maksimum fonksiyon ekleyebilirsiniz.

Hygge stilini kucaklamanıza yardımcı olacak 15 İskandinav oturma odası örneği