Kır evi stilinin püf noktaları nelerdir? En favori stil: Kır evi

Tabiatın uyanışı ile her şey yeniden canlanıyor, hayat buluyor. Ve bu da evlerimize mutluluk getiriyor. Tıpkı Evim okurlarının en çok sevdiği stil olan kır evi gibi… Yaşam alanlarına uyarlamak içinse en doğru zamandayız.

DİNGİN VE HUZURLU *

Meşe rabıta zeminler, tavanda ahşap kirişler, kır yaşamı ile özdeşleşen patine boyalı ya da vintage ahşaplar, panjurlar kır evlerinin vazgeçilmezleri.

Linens.

SOFRADA *

Toprağın pişirilmesi ile elde edilen terracotta servisler, çömlek ve seramikler sofrada kır evi atmosferi yaratma konusunda ideal.

Fotoğraf, Lina Ostling.

NOSTALJİ *

Kır evi stilinin doğduğu bölgelerin coğrafi nitelikleri açısından oksitli yüzeyler ya da metal oksit boyalarla sonradan elde edilen bu şekildeki yüzeyler bu stilin en önemli bileşenlerinden.

Kanepe, Doğtaş.

ÇİÇEKLİ KUMAŞLAR *

Geniş ve rahat kanepeler oturma odasının kalbinde. Klasik çiçek desenleri ise döşemeleri için ideal.

DENİZ ESİNTİSİ *

Coastal-country bir atmosfer için parlak renkler yerine, beyaz, krem, bej, zeytin yeşili, lavanta, deniz mavisi, toprak renkleri ve koyu sarı gibi renkler tercih edebilirsiniz.

Yargıcı Homeworks.

KIR EVİNİN KALBİ: MUTFAK *

Mutfak bu stil için evin en değerli odalarından. Galvaniz kovalar, açık raf sistemleri, pötikareli kumaşlar, renkli baharatlıklar, bakır bakraçlar, döküm şamdanlar, yağ lambaları, eski ahşap sandıklar gibi fonksiyonel ve yalın stildeki objeler bu tarzı tamamlayan küçük detaylar.

kır evi stili mutfak
Ikea.

Kır evi koltuğu alırken nelere dikkat edilmeli?

Begonvilli sokağın modern kır evi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gri banyo dekorasyonu22

Gri banyo dekorasyonu her stile uyum sağlıyor! İşte 24 örnek

20

Renkli bir salon dekorasyonu için 20 ilham verici fikir