KIZGINKIZGIN

Odanızı bir günde yenilemek için 11 kolay deko-öneri

Bir parça duvar kağıdı, boya veya biraz renk ile evinizde büyük fark yaratabilirsiniz. Yapması uzun sürecekmiş gibi gözükse de, bu fikirlerin her birini bir günde tamamlayabilirsiniz.

MASA ÖRTÜSÜ EKLEYİN *

Odanızın geleneksel havasını değiştirmek istiyorsanız yemek masanıza çizgi desenli bir örtü serebilirsiniz. Eklektik bir odada masa örtüsü aynı zamanda yan taraftaki oturma alanındaki klasik mobilyalarınızla da uyum sağlar.

KİTAPLIĞI DÜZENLEYİN *

Odanızın bir köşesinde duran kitaplığınızın renklerini yeniden düzenleyerek ön plana çıkarabilirsiniz. Örneğin yumuşak renkler aksesuarları ön plana çıkaran huzur dolu bir etki katar.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Kitaplık dekorasyonu: Onlar da güzel görünmek ister

ZEMINLERİ MAVİYE BOYAYIN *

Bir banyonun parlak mavi zeminden önce ne kadar sade görüneceğini hayal edebiliyor musunuz? Böyle hızlı bir değişiklik, gün boyunca küvetin içinde kalma isteği de uyandırır.

SANDALYELERİ KARIŞTIRIP EŞLEŞTİRİN *

Sıradan sandalyelerinizi rustik stilde metal olanlarla değiştirebilirsiniz. Bunu yaparak yemek alanında daha günlük bir atmosfer yaratmış olursunuz.

ANKASTRELERİ CANLANDIRIN *

Ankastrelerin arka kısımları duvara monte edilmiş olsa da göze çarpan bir turuncuya boyandıklarında dramatik bir etki yaratırlar, denemenizi tavsiye ederiz.

JALUZİLERİ ŞIKLAŞTIRIN *

Artan duvar kağıdı rulolarını atmak yerine, pencerelerinize renk katmak için kullanın. Örneğin yatak odasındaki jaluzilerde kullanabilirsiniz. Projeyi hızlandırmak için yapışkanlı olanları tercih edebilirsiniz.

BİR PARÇA DUVAR KAĞIDI DENEYİN *

Tüm alanı kaplamanın çok fazla zaman alacağını düşünüyorsanız, küçük bir parça duvar kağıdı harika bir görsel etki yaratır. Üstelik uygulaması oldukça kısa sürer.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Duvar kağıdı rehberi: Nasıl kaplanır, nasıl seçilir, gerekli malzemeler

YATAK ÖRTÜLERİNİ DEĞİŞTİRİN *

Uzmanlar, mevsimlere uygun yatak örtüsü ve nevresim takımlarınızın olmasını öneriyor. Kışın yapay kürk, kadife ve kalın yünlü battaniyeler gibi sıcak ve davetkar yatak örtüleri kullanabilirsiniz.

MODERN FARKLILIK YARATIN *

Odanın atmosferini değiştirmek için bir mobilyayı değiştirin. Tamamen klasik bir düzenlemenin hakim olduğu bir odaya akrilik sehpa gibi modern bir mobilya ile farklılık getirebilirsiniz.

YENİ BİR DESENLE HARMANLAYIN *

Odanızdaki mevcut desenlere, bambaşka ama bütünde uyum sağlayacak yeni bir desen ekleyebilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Dekorasyon stiliniz için çizgi ve desenlerden ilham alın

KORİDORLARI GİYDİRİN *

Uzun bir koridora anında stil katmak için el dokuması yollukları seçebilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Antre dekorasyonu ve düzeni için 5 şık çözüm

En iyi banyo modelleri: İlham alarak banyonuzu yenileyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

muffin-tarifi

Muffin tarifi (6-8 kişilik zencefilli muffin yapılışı)

Oda oda kolay yerleşim planı