İlginç yatak başı fikirleri ile odanızı kişiselleştirin

0

yatak başı

İlginç yatak başı fikirleri ya da önerileri mi arıyorsunuz? Kumaşlar, çerçeveler, kitap rafları, vintage eşyalar… Yatak başını pratik bir şekilde şık bir görünüme kavuşturmanın, aynı zamanda yatak odasına sofistike bir hava katmanın sınırsız yolu var. İşte bir kaç seçenek…

KENDİN YAP YATAK BAŞI FİKRİ *

Yukarıdaki görselde olduğu gibi, ahşap bir yatak başını biraz karatahta boyası, astar boya ve bir siluet şablonu ile fazla maliyetli olmadan farklı bir tasarıma dönüştürebilirsiniz. Siluetle birlikte gençlik esintisini odanıza taşıyabilir, karatahta yatak başı ile odanıza eğlence ve yaratıcılık getirebilirsiniz.

İLGİNÇ YATAK BAŞI: VİNTAGE PARÇALAR *

İlginç yatak başı yapmak istiyorsanız vintage parçalar işinize yarayacaktır. Eskicilerden, ikinci el eşya satan dükkanlardan ya da aile yadigarınız eşyalardan çok farklı dekorasyon fikirleri çıkarabilirsiniz. Örneğin yazlığınızın eskiyen panjurları ya da komşunuzun çöpe attığı bir şezlong, yatak başında ilginç ve hoş bir düzenleme oluşturmanızı sağlayabilir.

İlginç yatak başı fikirleri

İLGİNÇ YATAK BAŞI: MUTLU RENKLER *

Orijinal bir yatak başı düzenlemek istiyorsanız parlak bir rengi kendinize ilham kaynağı olarak alabilirsiniz. Örneğin duvarlarda sarının parlak bir tonunu kullandıktan sonra yine sarı, siyah ve beyaz renkli kumaşların vintage çerçeveler içerisine yerleştirilmesiyle etkileyici olduğu kadar eğlenceli bir yatak başı oluşturabilirsiniz. 

İlginç yatak başı fikirleri
Fotoğraflar: DIY network

Yatak başı önerileri ve kendin yap tarifleri – Kendi yatak başınızı oluşturun

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.