Evde yapılabilecek hobiler: Karantina günlerinde yapılan ilham verici projeler!

Son güncelleme:

Evde yapılabilecek hobiler arıyorsanız, koronavirüs pandemisi nedeniyle karantinadaki insanların zamanını değerlendirme şekli size de ilham verebilir.

Karantinadaki zamanı akıllıca kullanan ve harika projeler üreten harika insanlardan biri miydiniz? Yaptıklarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Evde yapılabilecek hobiler arıyorsanız endişelenmeyin. İşte size ilham verebilecek yaratıcı projeler…

Tığ işinden çevre düzenlemesine, bu projeler harika! İster kendi projeniz için bir ilham kıvılcımı olsun, isterse önümüzdeki 10 dakika boyunca keyifli bir aktiviteye ihtiyacınız olsun, tüm projeleri görmek ve en çok beğendiklerinizi yorumlamak için aşağıya kaydırın!

EĞLENCELİ VE EVDE YAPILABİLECEK BİR HOBİ: ETAMİN

Reddit

“Bu şimdiye kadarki yalnızca üçüncü etamin denemem. Birkaç kez kesip atmak zorunda kaldım çünkü sayıları eksik saydım, ama yine de eğlendim.”

KÜÇÜK ANAHTARLIKLAR YA DA MASKOTLAR TASARLAYIN

Reddit

“Karantina projem! Bir xray teknoloğuyum ve bölümümün bu stresli zamanlarına biraz eğlence katması için bir maskot yaptım!”

EVDE YAPILABİLECEK HOBİLERDEN BİRİ: KÜÇÜK AHŞAP OBJELER

Reddit

Yukarıda gözlükler için ahşap ranza yapan bir Reddit kullanıcısının projesini görüyorsunuz. Siz de bu tarz ilginç ve basit ahşap ürünler hazırlayabilirsiniz.

AHŞAP DEKORATİF ÜRÜNLER

Reddit

“İlk karantina projem tamamlandı. Kız arkadaşım için bir çiçeklik.”

İLGİNÇ RAFLAR

Reddit

“İkinci karantina projem, oğlumun büyük odası için basit tahtalardan dağ rafları. Gurur duyuyorum, özellikle de beyaz kar görüntüsünden.”

PANÇ PANOLAR

Reddit

“Panç adı verilen bir dikiş yaptım. Çok fazla iplik gerekse de yapılması kolay! Başlangıçta bunu daha büyük bir çember üzerinde yapacaktım, sonra bitirene kadar daha fazla iplik sipariş etmek zorunda kalacağımı fark ettim.”

KULLANILMAYAN KUMAŞLARDAN OYUNCAKLAR

Reddit

“Sıfır atık karantina projesi: Kızıma giysi artıkları, kumaşlar ve atılan iplikten bir oyuncak bebek yaptım. Doldurmak için, parçaladığım eski bir pamuk önlüğü kullandım.”

İLHAM VERİCİ EV YENİLEME PROJELERİ

Karantina günlerinde evde boş zamanınızı nasıl değerlendireceğinizi düşünüyorsanız, önce sonra ev yenileme projelerinden de ilham alabilirsiniz. İster mutfak, ister banyo ya da oturma odası her yeri yenileyebilirsiniz. Ev yenileme projeleri için “ÖNCE SONRA” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İsterseniz “KENDİN YAP” sayfamızdan da kolay el yapımı hobilere ulaşabilir, istediğiniz tarifleri deneyebilirsiniz.

Evde yapılabilecek el yapımı tarifler – Videolu kendin yap tarifleri

Harabe haldeki rutubetli evin aydınlık ve ferah dönüşümü

Evde ailecek oynanabilecek 15 oyun – Yetişkinler ve çocuklar için

Evde yapılabilecek 50’nin üzerinde aktivite önerisi ve fikri ile zamanınız güzel geçsin

En iyi banyo modelleri: İlham alarak banyonuzu yenileyin

Evde ailecek yapılabilecek keyifli ve eğlenceli aktiviteler