Sevgililer Günü için yatak odası süsleme fikri – Kendin yap tarifi

Son güncelleme:

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevdiğiniz kişi için romantik bir sürpriz yapmak istiorsanız, işe yatak odası süslemeleri ile başlayabilirsiniz.

Yatak odanızda şimdiden “Sevgililer Günü” havası estirmek istiyorsanız, çok kolay yapabileceğiniz ve yatak başına asabileceğiniz süslemeler hazırlayabilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ YATAK ODASI SÜSLEME

Krem rengi keten kumaşları istediğiniz ölçülerde keserek üzerlerini kırmızı renk boya kullanarak kalplerle süsleyebilirsiniz. Boya dışında renkli iplerle minik kalpler dikebilir ya da pullar yapıştırarak yine kalp şekilleri oluşturabilirsiniz.

SÜSLEMELERİ BEYAZ VE KIRMIZI KURDELELERLE RENKLENDİRİN

Süsleme işleminiz bittikten sonra her bir kumaş parçasının bir kenarından minik beyaz kurdeleler dikin. Daha sonra bu kurdeleleri kırmızı bir ip üzerine tutturarak ya da sıkıca bağlayarak sabitleyin. İpi de yatak başınızın şekline göre istediğiniz gibi tutturabilirsiniz.

Yatak odasına asabileceğiniz bu düzenleme için evinizde bulunan ya da dışarıdan çok ucuza alabileceğiniz kırmızı kalpli süsleri de değerlendirebilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Sevgililer Günü‘ne sayılı günler kala siz de romantik sürprizler yapmak, evinizde aşk esintileri yaratmak istiyorsanız aşağıda sizler için farklı dekorasyon fikirleri, kendin yap tarifleri, romantik oda dekorasyonu tavsiyelerimiz var.

https://www.evimdergisi.com.tr/burcunu-soyle-hediyeni-sec/