Mutfak zemini nasıl olmalı? En iyi mutfak zemini örnekleri – Evim
mutfak-zemini-nasıl-olmalı

Mutfak zemini nasıl olmalı? En iyi mutfak zemini örnekleri

Mutfak zemini nasıl olmalı? Parke kullanılabilir mi? Fayans modelleri nasıl olmalı? İşte mutfak zemini için öneriler... Dolaplar ve tezgahlar mutfaklar için önemlidir. Lavabo, kiler ve fırın gibi ürünler ve alanlar da öyle. Ancak iyi dekore edilmiş bir mutfak göz hizasında bitmiyor. Mutfak zeminine kadar dikkat edilmeli. 

Peki mutfak zemini nasıl olmalı? Zeminler nadiren dikkat çekici bir şekilde etkileyicidir, ancak mutfakta iyi bir zemin seçimi tüm havayı değiştirebilir. Mutfağınızın zemini retro bir lokanta gibi cesurca döşenebilir veya evinizin geri kalanını kaplayan aynı şık sert parkelerle doldurulabilir. 

Mesele basit: Mutfak zeminleriniz sıkıcı olmak zorunda değil. (Açıkçası, mutfağınızın sıkıcı olmasına izin vermeniz için çok fazla mutfak zemini seçeneği var.) Bu yüzden aşağıya bakın ve kolları sıvayın.

MUTFAK ZEMİNİ İÇİN SERT AHŞAP PARKELER

PROEM STUDİO

Hazır parke almak yerine kendiniz de zemini hazırlayabilirsiniz. Sert ağaçlarınızı çapraz olarak yatırın ve zemininizde zikzaklar oluşturmalarına izin verin . Bu tasarım seçimi, daha geniş oturma odalarında ve yatak odalarında dikkat dağıtıcı olabilir. Ama mutfak gibi daha küçük bir alanda? Kesinlikle çarpıcı görünecek.