Yemek odası dekorasyonu – Atmosfer nasıl değişir?

Yemek odası dekorasyonu için yepyeni ve rengarenk ürünlerden faydalanabilirsiniz. Geleneksel yemek odasını stil sahibi bir odaya çevirebilmek için birkaç adımı takip etmeniz yeterli.

Yemek alanında değişim için ille de mobilyaları ya da aydınlatmaları yenilemek gerekmiyor. Küçük dekorasyon hileleri ile atmosferi tazelemek, farklı sunumlara imza atmanızı sağlayabilir.

YEMEK ODASINDA ÇARPICI MODERNİST

Geleneksel bir yemek odasını bir anda bu stile dönüştürmek cesaret ister. Ancak işin kuralı çok basit:

  1. Çarpıcı bir renk seçin.
  2. Bunu çizgili desenlerle kombinleyin.
  3. Yalın formlu servisler, iddiasız aksesuarlarla tamamlayın.

BARDAKLAR VAZO OLDU

Yemek odasında da şaşırtmak her zaman prim yapar. Sunumunuzda dikkatleri sofraya çekmek için herkesin iyi bildiği bir ürünü ilginç biçimde değerlendirin. Tıpkı vazo olan çizgili termos bardaklar gibi.

BIRAKIN MASA GÖRÜNSÜN 

Masayı örtüyle kapatmak bu tarz bir sunumda demode durabilir. O yüzden nötr renklerde runner sermek akıllıca.

KIR EVİ STİLİ İLE YEMEK ODASINDA YASTIK RAHATLIĞI

Kır evi stili bu yemek masası çizgili bambu sandalyelerle bir anda kimlik değiştirmiş. Etkiyi pekiştirense aynı zamanda oturma konforu da sunan siyah beyaz etnik motifli yastıklar.

Wendy sandalye, Mudo Concept. Siyah, beyaz yastıklar, Tepe Home.

GELENEKSEL ROMANTİK

Yeni gelenekselliğin çıkış noktası, eskinin vazgeçemediğimiz dokularını modern formlarla buluşturmak. Tıpkı bu romantik kır evi stili yemek odasının tam ortasından sarkan ve tüm dikkatleri toplayan çiçekli aydınlatma gibi.

DONDURMALIK ÇİÇEK AÇTI

Yemek odasında romantik sofralar için ayaklı kaseler, kadehler, küçük çanaklar ve hacimli vazolar şık alternatiflerdir. Böylece tüm dikkati çiçeklere yönlendirebilirsiniz.

Bon bon dondurmalık, Paşabahçe. Cam mumluk, H&M Home. Gül kase, Paşabahçe. Supla, kurulama bezi, Crate&Barrel. Kadeh, Porland. Seramik banyo seti, Mudo Concept. Porselen vazolar, Porland.

TON SÜR TON

Birbirini tamamlayan pastel pembe ve mavi, günümüz geleneksel sunumlarının favori ikilisi. Ton sür ton bir etki yaratan bu kombini parlak servislerle kullanın.

CAMA RENK YAKIŞIR 

Yemek odasında eskinin vitrinlerinde kristal su takımları, fincan setleri sergilenirdi. Klasik beyaz aksesuarlar, biblolar ve gereçlerle geleneksele vurgu yapabilirsiniz.

DEKORASYON ÖNERİLERİ EVİM’DE

Eviniz için yeni, pratik ve ilginç önerilere “Dekorasyon” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.