Yemek odasında atmosfer nasıl değişir?

0

Yemek alanında değişim için ille de mobilyaları ya da aydınlatmaları yenilemek gerekmiyor. Küçük dekorasyon hileleri ile atmosferi tazelemek, farklı sunumlara imza atmanızı sağlayabilir.

ÇARPICI MODERNİST
Geleneksel bir yemek odasını bir anda bu stile dönüştürmek cesaret ister. Ancak işin kuralı çok basit:
1. Çarpıcı bir renk seçin.
2. Bunu çizgili desenlerle kombinleyin.
3. Yalın formlu servisler, iddiasız aksesuarlarla tamamlayın.

Fuşya bardak, kase, Paşabahçe. Taş panolar, Mudo Concept. Çerçeveler, Zara Home. Romance yemek odası, Tepe Home. Country vitrin dolabı, Aldora. Bardak altı, renkli çay tabakları, Paşabahçe. Kalp süsler, runner, kurulama bezi, Porland. Metal kutu, Mudo Concept. Tealightlar, H&M Home. Peçete, Crate&Barrel. Perde, Ikea.

Bardaklar vazo oldu Şaşırtmak her zaman prim yapar. Sunumunuzda dikkatleri sofraya çekmek için herkesin iyi bildiği bir ürünü ilginç biçimde değerlendirin. Tıpkı vazo olan çizgili termos bardaklar gibi.

Çizgili kupalar, Porland. Çiçekler, Ikea.

Bırakın masa görünsün Masayı örtüyle kapatmak bu tarz bir sunumda demode durabilir. O yüzden nötr renklerde runner sermek akıllıca.

Oyalı bardak altı, Paşabahçe. Sarı supla, peçete halkası, Porland. Çatal, bıçak takımı, yemek takımı, Mudo Concept.

Yastık rahatlığı Kır evi stili bu yemek masası çizgili bambu sandalyelerle bir anda kimlik değiştirmiş. Etkiyi pekiştirense aynı zamanda oturma konforu da sunan siyah beyaz etnik motifli yastıklar.

Wendy sandalye, Mudo Concept. Siyah, beyaz yastıklar, Tepe Home.

 

GELENEKSEL ROMANTİK
Yeni gelenekselliğin çıkış noktası, eskinin vazgeçemediğimiz dokularını modern formlarla buluşturmak. Tıpkı bu romantik kır evi stili yemek odasının tam ortasından sarkan ve tüm dikkatleri toplayan çiçekli aydınlatma gibi.

Yapay çiçekler, Tepe Home. Taşlı mumluklar, Marks&Spencer. Yastıklar, Zara Home. Romance yemek odası, Tepe Home. Country vitrin dolabı, Aldora. Keten kılıflı sandalyeler, altincicadde.com. Moher battaniye, beyaz nakışlı yastıklar, Zara Home. Cam mumluklar, H&M Home. Kenarı oyalı peçete, Porland. Bahar dalları, Crate&Barrel. Perde, çatal-bıçak seti, Ikea.

Dondurmalık çiçek açtı Ayaklı kaseler, kadehler ve küçük çanaklar romantik sofralarda hacimli vazolara şık alternatifler. Böylece tüm dikkati çiçeklere yönlendirebilirsiniz.

Bon bon dondurmalık, Paşabahçe. Cam mumluk, H&M Home.

Ton sür ton Birbirini tamamlayan pastel pembe ve mavi, günümüz geleneksel sunumlarının favori ikilisi. Ton sür ton bir etki yaratan bu kombini parlak servislerle kullanın.

Gül kase, Paşabahçe. Supla, kurulama bezi, Crate&Barrel. Kadeh, Porland.

Cama renk yakışır Eskinin vitrinlerinde kristal su takımları, fincan setleri sergilenirdi. Klasik beyaz aksesuarlar, biblolar ve gereçlerle geleneksele vurgu yapabilirsiniz.

Seramik banyo seti, Mudo Concept. Porselen vazolar, Porland.

 

 

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.