Yapraklar yavaş yavaş rengini değiştirirken yılın en romantik mevsimi sonbahar geldi. Romantik ve huzur dolu bir mevsim olan  sonbahar evlerimiz için de bir yenilenme sürecini beraberinde getiriyor. Siesta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, sonbaharın romantik ve dingin ruhunu evlerinizde yaşayacağınız iç mekana yönelik mobilya ve dekorasyon önerilerini paylaşıyor. 

İç mekanlara sıcaklık ve zenginlik katacak, evlerinizde geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli kılacak önerilerle sizde bu sonbaharı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

SONBAHARDA HYGGE ETKİSİ…

Danimarkalıların mutluluk sırrı olarak hayatımıza giren hygge kavramı kendini özellikle iç mekanda hissettiriyor. Ufak dokunuşlarla hayatımıza dinginlik, huzur ve anlam katmak için takip edilebilecek ve uygulanabilecek hygge adımlarıyla evlerimiz çok daha huzurlu hale gelecek. Bir mum, taze pişmiş kurabiye ya da arkadaşlarınızla samimi bir ev ortamında yediğiniz keyifli bir yemeğe duyduğunuz şükran ve teşekkür.. hygge’yi hayatımıza almak işte bu kadar kolay. 

SÜRDÜRÜLEBİLİR TASARIMA SAHİP MOBİLYA TERCİHLERİ…

Son yıllarda her sektörün vazgeçilmezi olan sürdürülebilirlik konusu mobilya sektörünü de yoğun bir şekilde etkilemeye devam ediyor. Tüketiciler artık estetik ve görsellik kaygılarından sıyrılıp satın alacakları üründe daha çok kullanılan malzemelerin çevre dostu olmasına, üretim süreçlerinin etik bir şekilde yönetilmesine ve ürünlerin uzun yıllar kullanılabilmesi gibi konulara ağırlık veriyor. Doğal olarak sürdürülebilir üretim mantığıyla üretilen ürünler de satın alma kararında belirleyici bir rol oynuyor.  

DOĞAL VE MAT RENKLER BU SONBAHARDA EVLERİMİZİ SARIYOR

Sarıdan turuncu ve kahverengiye sonbaharın en sevilen en doğal renkleri iç mekan mobilyalarında sandalyeden sehpalara taburelerden masalara kadar pek çok üründe kendisini gösteriyor. 

FONKSİYONEL MOBİLYALAR TERCİH SEBEBİ OLUYOR

Tüketiciler 2023 sonbaharında ihtiyaçlarına uygun bir şekilde farklı alanlara göre adapte edebilecekleri, birden fazla amaca yönelik olarak kullanabilecekleri ürünlere yöneliyor. 

Siesta Mobilya, iç mekanlara yönelik tasarladığı birbirinden şık ürünlerini konfor ve estetik dokunuşlarla buluşturarak bu sonbaharda da sunmaya devam ediyor. Özellikle keyifli mutfakların vazeçilmezi olacak Marcel, Victor ve Cross koleksiyonlarına ait bar tabureleri ve sandalyeler ortama sıcak ve keyifli bir hava katıyor. Polipropilen ve cam elyaf karışımından elde edilen sağlam yapıları ile de uzun yıllar kullanılan ürünler tüketicilerin sürdürülebilirlik konusuna verdiği önemi de ne kadar dikkate aldığını kanıtlıyor.  

Sonbahar ev dekorasyonu şifreleri! İşte dekorasyon fikirleri