Şık sonbahar önerileri

Son güncelleme:

Evlerimiz de her yeni mevsimle birlikte şekilleniyor. Sonbaharda yaşam alanlarınızda farklı bir atmosfer ortamı arayışı içindeyseniz, mevsimsel ve dekoratif bu fikirler size de ilham verebilir.

YENİ SİYAH:GRİ

Zara Home.

Sevmeyen neredeyse yoktur. Özellikle yumuşak tonları; bejler, ham keten dokumalar ve ham ahşaplarla bir araya geldiğinde hoş birliktelikler yaratırlar.

DOĞANIN GÜZELLİĞİNİ İÇERİYE TAŞIYIN!

Kuru yapraklar sonbahar temalı pencere süslemesi olarak da muhteşemler. Sonbahar yapraklarını birkaç gün kurutup edding 780 hobi-sanat kalemi ile yaprak damarları üzerine ince ayrıntılı desenler çizebilirsiniz.

PEMBENİN BÜYÜLÜ DÜNYASI

Bella Maison.

Morlar, pembeler ve lilalar evinde güçlü fakat sakin bir dokunuş arayanların elinin uzanacağı ilk tonlar. Metalik ışıltılarla detaylandırılmış pembe aksesuarlar renkli bir senaryo çıkarma konusunda çok usta.

OKUMA KÖŞELERİ

Jardin Frutier koleksiyonu, Jab.

İri çiçek desenli kumaşlar, girdikleri her mekana karakter kazandırma konusunda çok başarılılar. Tıpkı, Jab’ın egzotik desenlerden ilham alan bu koleksiyon gibi… Meyve ve asma yapraklarının görünümünü yansıtan Jardin Frutier kırmızı ve antrasit renkleriyle çok şık.

Petrol yeşili, amber ve smoke renkleri ile doğadan ilham alan vazo ve mumluklar; Soft renklerdeki yapay çiçekler, evlere mevsim ruhu katıyor.

Sonbahara alışmanızı sağlayacak minik deko-fikirler

Yatak odasında sonbahar ve kış dekorasyonu hazırlığı

Sonbahar temalı projeler