sevgililer günü masa-süsü

Sevgililer Günü masası nasıl hazırlanır? İşte en güzel masa önerisi

Sevgililer Günü masası ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgimizi göstermek için illaki bir güne ihtiyacımız yok elbette ama bazen onu gösteremediğimiz anlar olabiliyor. İşte böyle özel günler bu durumlar için kurtarıcı olabiliyor. Sevgililer Günü’nde hediye almak yerine ona aşkımızı anlatacak, romantik ve biraz da eğlenceli bir sofra hazırlayabiliriz. Biz de bu ay, saf sevgiyi baz alarak pembe beyaz bir masa hazırladık.

En güzel hediye, kendisini özel hissettirmek diye düşündük ve bu sebeple hazırlarken yine emek dolu olmasına önem verdik. Peçetelerden runnera ve dekoratif tabaklara kadar her şeyi sizin hazırlayacağınız böyle bir sofrada, en sevdiği yemeklerin yanına küçük bir pasta da eşlik ederse, işte aşk dolu sofranız hazır olacak! Denemeye değer, diyorsanız hadi başlayalım…

ADIM ADIM SEVGİLİLER GÜNÜ MASASI HAZIRLAMA

Sevgililer Günü masası hazırlamak için yapmanız gerekenler şu şekilde:

Sevgililer Günü masası

Ekru keten kumaşı 100 cm’e 50 cm olarak keserek bir dikdörtgen elde edin kenarlardan dikip üçe katlayın. Peçeteniz hazır. Masanın uzunluğuna göre dikdörtgen kesip runner dikin. Love yazısı için ihtiyacınız olan tek şey lehim teli ve ince uçlu bir pense. Hazır seramik hamurunu merdane ile açarak istediğiniz boyutta tabak yapın. 48 saat kurutun. Hafif zımpara yapıp dilediğiniz renge boyayın.

Sevgililer Günü masası

Masanızda eğlenceli köşeler hazırlayabilirsiniz. Elma şekeri, pamuk şeker, renkli pastalar ve balonlar…

Sevgililer Günü masası

Lehim teline kalp şekli verin. Sıcak silikon ve dilediğiniz bir çiçekle süsleyin. Biz okaliptüs kullandık.

Sevgililer Günü masa süsleme örnekleri ve fikirleri

Romantik dekorasyon ile sevdiklerinizi özel hissettirin