sevgililer-günü-masa-süsleme

Sevgililer Günü masa süsleme örnekleri ve fikirleri

Sevgililer Günü masa süsleme örnekleri arıyorsanız, sizler için birbirinden güzel örnekleri ve fikirleri bir araya getirdik.

SEVGİLİLER GÜNÜ MASA SÜSLEME FİKİRLERİ

Sevgililer Günü için masa süslemek güzel bir fikir. Klasik ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. Sevdiğinizin en sevdiği yemeklerden oluşan bir menü eşliğinde evde güzel bir akşam için birkaç tüyoya ihtiyacınız olabilir.

LEZZETLİ TARİFLER DENEYİN

sevgililer günü masa süsleme

Menüyü belirleyin. Pratik ama lezzetli yemekler, tatlılar hazırlayın. Bu tariflerimizi deneyebilirsiniz: “Evde sevgililer günü sürprizi – Ona lezzetli hediyeler verin“, “Sevgililer Günü için kolay atıştırmalık tarifler

Romantik pasta tarifimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz: Kalpli tart pasta nasıl yapılır? Çok romantik bir tarifimiz var

GÜLLER, KRİSTALLER, ÇİÇEKLER

sevgililer günü masa süsleme
Pinterest

Zemine beyaz bir örtü serin, üzerine de kırmızı güller ve kırmızı renkli, özellikle de kalp figürlü objeler yerleştirin.

Kristal bardaklar hem zarafeti hem de şıklığı temsil eder. Mutlaka masanızda kristal objeler bulunsun.

Çiçekler romantizmi artırır, ortama sıcaklık katar. Kırmızı, pembe güllerle ortamı güzelleştirin.

sevgililer günü masa süsleme

MUMLARDAN İLHAM ALIN

sevgililer günü masa süsleme

Romantizmi doruklara çıkarmak için mumlardan ilham alın. Masaya eşit oranda koyacağınız beyaz veya kırmızı mumlar harika bir ambiyans oluşturmanızı sağlar.

Sevgililer Günü masasının olmazsa olmazı mumlar. Tabi mumların dekoratif olması da oldukça etkileyici olabilir. Aşağıdaki tarifimizden dekoratif mumlar hazırlayarak Sevgilier Günü masasını süsleyebilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Dekoratif mumlar masalarınızı süsleyecek… İşte 20 dakikalık tarif

MASADA MUTLAKA BULUNMASI GEREKENLER

İster kendiniz yapın ister hazır alın, ancak romantik kırmızı renkli makaronlar, cupcake’ler, kurabiyeler, güller arasında çikolatalar ve kalp şeklinde bir pasta masada mutlaka olmalı. (Makaron tarifimizi deneyebilirsiniz: Makaron tarifleri ile masalsı bir lezzet)

FONDA MÜZİK

Yemeği sunarken fonda çalan müzikle romantizmi destekleyin.

FOTOĞRAFLARDAN KOLAJ HAZIRLAYIN

Pinterest

Birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı arşivden çıkarıp bir kolaj yapın. Görünen bir yere koyun, mutlaka sevdiğinizin hoşuna gidecektir.

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ FİKİRLERİ

Çok hoşlanacağı bir şeyi hediye etmeniz o günü unutulmaz kılabilir. Örneğin, sevdiğinizin ilgi alanına göre özel bir konsere bilet almak, haftalarca sıra beklenen bir restorana yer bulup ayırtmak, veya özel bir seyahat hediye etmek de emin olun o günü daha da özel kılabilir.

Bu hediye önerileri ilginizi çekebilir: 14 Şubat Sevgililer Günü için hediye önerileri

Eğer bu günü dışarıda kutlamayı düşünüyorsanız, yine gideceğiniz mekanda da ilgili kişilerle görüşüp önceden masa için küçük rötuşlar yaptırabilirsiniz. Burada da kırmızı, fuşya balonlar, kırmızı güllerden oluşan şık çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ MASA SÜSLEME ÖRNEKLERİ

Sevgililer Günü masa süsleme örnekleri arıyorsanız, işte birbirinden güzel örnekler…

Düğün masası örnekleri: Her mevsim için iki düğün sofrası örneği

Masalsı ve romantik yatak odası dekorasyonu

Romantik dekorasyon ile sevdiklerinizi özel hissettirin