öncesi-sonrası-balkon

Öncesi sonrası fotoğraflarla balkonda mevsim yeniliği

Son güncelleme:

Zahide Subatan, Alaçatı’yı hayal ederek ona huzur veren bu güzel beldeyi Ankara’daki evinin kapalı balkonuna taşımak istemiş.

“DEKORE EDERKEN ALAÇATI’YI HAYAL ETTİM”

ÖNCESİ – Balkondaki tuğla duvar efektini de ev sahibi yapmış.

“Gittiğimde bana huzur veren yerleri, evime taşımak isterim. Kapalı balkonumu dekore ederken de Alaçatı’daki sıcak, mütevazi yerleri hayal ettim. Pandemi sırasında bu alanı, evdeki malzemelerle bütçemi aşmadan yaptım.” diye anlatıyor Zahide Hanım.

İleri dönüşüme ilgisi olan Zahide Subatan’ın yenileme çalışmalarını Instagram’da @bi_zadem adıyla açtığı hesabında da görebilirsiniz.

Alanı dekore ederken kirada oturdukları için taşınırken sökebileceği malzemeler kullanmış. Duvarda kağıt bant ve gri boyayla tuğla duvar uygulaması yapmış. Aksesuarlar için raf takmış.

Alan dar olduğu için sırtsız bank kullanmış. Eski minder ve kırlentlerini buraya taşımış. Seperatörü cama göre kestirmiş ve beyaza boyamış. Mumluğu avizeye çevirmiş. Makrome sarkacı ve tabureyi ise kendisi yapmış.

Ahşap bank: 200 TL., masa: 80 TL., trendyol.com, seperatör: 100 TL., Şirin Torna, yapma çiçekler: (adet) 20 TL., Ankara Suluhan Çarşısı. Metal sepet: 10 TL., cam mumluk: 10 TL., LCW Home.

Küçük balkonlar için 10 mükemmel dekorasyon fikri

Balkonda sineklerden kurtulmak için ne yapılabilir? Sivrisinek kovucu 9 bitki

Balkonda yetiştirilebilecek çiçekler – Bu 19 çiçek ile balkonlarınız renklensin