havlupan
havlupan

Mutfak ve banyoda havlupan kullanın

Havlupan nedir? Havlupanın avantajları nelerdir? Her evde bulunması gereken havlupanlar cebinizi de koruyor. Dayanıklı ve kaliteli bir havlupanı kolaylıkla montajlayabilirsiniz. Evim Dergisi arşivinden…

Yaşam alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz havlupanlar hakkında biraz daha bilgiye ihtiyaç duyanlar için…

HAVLUPAN NEDİR?

Banyo ve mutfak gibi kullanım alanlarında duvar diplerine monte edilen ve daha çok hacim kaplayan klasik ısıtıcıların yerine kullanılabilecek daha küçük hacimli, şık, dekoratif, temizliği ve bakımı daha kolay olan ayrıca üzerine havlu ve bornozlarınızı asabileceğiniz şekilde tasarlanan ısıtma aracıdır.

Değişik renklerde üretildiğinden bina içerisindeki dekorasyona uygun renklerde temin edilebilir. Elektro statik boya kullanıldığından zamanla renk solması söz konusu değildir.

Krom kaplı olarak da temin edilebilmektedir. Aynı ebatlardaki krom kaplı radyatörler, elektro statik boyalılara göre yaklaşık % 30 daha az ısı vermektedir.

HAVLUPANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  • Aynı miktardaki enerjiyi daha ekonomik olarak sağlar.
  • Daha küçük hacme sahip olup montajı kolaydır.
  • Temizlik ve bakımı daha kolaydır.
  • Test basınçları 13 bardır.
  • Elektrostatik boyalı ya da kromlu olarak temin edilebilir.
  • Krom kaplı olarak da sunulabilir.
  • Daha dayanıklı ve kalitelidir.
Havlupan
Beyaz havlupanlar, 
Praktiker.
Havlupan
Zehnder renkli havlupanlar, 
Koçtaş.
Havlupan
Zehnder oval havlupanlar, 
Koçtaş.
Krom havlupanlar
Krom havlupanlar, 
Praktiker.
Allstar
Allstar havlupan,
Havlupan
Koçtaş.
Krom havlupan,Tekzen.

BANYO VE MUTFAKTA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Banyo ve mutfak hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, dekorasyon önerileri almak ve merak ettiğiniz soruların yanıtını bulmak istiyorsanız “Banyo & Mutfak” sayfamızı incelemelisiniz.

BÜTÇEYİ ARTTIRAN TUZAKLARDAN KAÇININ

Banyonuzu yenilerken az bir bütçeye sahipseniz, tadilat yaparken kaçınmanız gerekenler en az yapmanız gerekenler kadar önemlidir. Bütçeyi artıran ve zaman çizelgesini yavaşlatan banyo yenileme tuzaklarından kaçının.

BANYODA YARATICI DÖNÜŞÜM İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Evin her köşesinde farklılığa ihtiyacımız var. Biraz aksesuar, biraz renk, biraz da yapısal değişiklik ve yaratıcılık… Banyoya eğlenceli bir görünüm için bu kadarı yeterli!