MNG Kargo çalışma saatleri 2022 – MNG Kargo saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Son güncelleme:

MNG Kargo çalışma saatleri, kargo göndermek ya da almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla merak ediliyor. Özellikle koronavirüs pandemisinde pek çok şirket çalışma saatlerini değiştirmişti. Peki 2022 çalışma saatleri ne durumda? İşte MNG Kargo çalışma saatleri ve tüm detaylar…

MNG KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

MNG Kargo hafta içleri 18.00’a kadar Cumartesileri ise saat 14.00’a kadar dağıtım yapar. Bu saatler arasında evde bulunamazsanız kargonuz tekrar şubeye dönecektir. Ardından ertesi gün tekrar getirilmek üzere yola çıkacaktır. Yeniden adreste bulunamamanız durumunda kargonuz göndericiye iade edilecektir.

MNG KARGO PAZAR DAĞITIM YAPAR MI?

MNG Kargo pazar günler kapalıdır. Pazar günleri dağıtım yapılmaz.

MNG KARGO SAAT KAÇTA YOLA ÇIKAR?

MNG Kargo kargoları sabah 09.00-10.00 sularında kargoları dağıtıma çıkarmaktadır.

MNG KARGO TESLİM SÜRESİ NE KADAR?

  • 600 km uzaklıktaki mesafeler için : şehir merkezine gelen gönderiler 1 (bir) iş günü içinde.
  • 600 – 1000 km uzaklıkta bulunan mesafeler: şehir merkezine gelen gönderiler 2 (iki) iş gününde.
  • 1000 km’den daha uzak mesafelerde: 3 (üç) iş günü içinde teslim edilmektedir.

*Bu süreler ortalama sürelerdir ve şehir içlerinde geçerlidir.

MNG MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI NEDİR?

MNG Kargo çalışma saatleri 2022

MNG Kargo her daim müşterilerine ulaşabilecekleri bir hat açmıştır ve bu hattan bütün soru ve görüşler dinlenmektedir. Bu hatta ait numaralar 444 06 06 ve 0850 222 06 06’dır.

ÖZEL TESLİMAT AKŞAM DAĞITIMI

Özel teslimatlar MNG Kargo’da saat 19:00 ile 22:00 aralığında yapılır. Resmi tatil, bayram ya da cumartesi gününde akşam dağıtımı yapılmaz ve her şube akşam dağıtımı hizmeti vermez.

GÜN İÇİNDE TESLİMAT

MNG Kargo çalışma saatleri bu şekilde. Ayrıca özel teslimat seçenekleri de mevcut. Vereceğiniz kargonun verdiğini gün içinde teslim edilmesini isterseniz kargonuzu en geç 11.30’a kadar en yakın MNG Kargo şubesine bırakmanız gerekmektedir.

MNG Kargo’nun konu ile ilgili açıklaması şöyle:

“İstanbul, İzmir ve Ankara içi kargolarınızın, aynı gün teslimatı için MNG Kargo şubelerine en geç saat 11:30’a kadar kargolarınızın teslim edilmesi gerekmektedir. Kargolar aynı gün içinde İstanbul’daki alıcılarına saat 22:00’ye kadar teslim edilecektir.

• 0-5 desi/kg olan kargolar için geçerlidir.

• Sadece İstanbul, İzmir ve Ankara içi gönderimlerde geçerlidir.

• İstanbul’da Silivri, Çatalca, Adalar, Şile, Büyükçekmece, Tuzla ilçelerini kapsamamaktadır.

• Ankara gün içi teslimat hizmeti sadece Mamak, Keçiören, Çankaya, Yenimahalle, Altındağ ilçelerinde yer alan şubelerimizde verilmektedir.

• İzmir gün içi teslimat hizmeti Karşıyaka, Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Balçova, Bayraklı ilçelerinde yer alan şubelerimizde verilmektedir.”

ÖNCELİKLİ TESLİMAT

Türkiye’nin her yerinden yapılan gönderiler öncelikli olarak alıcısına ulaştırılır.

Öncelikli Teslimat hizmetimizden yararlanmak için, şubelerimizden birine gelmeniz ya da müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli.

Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın şubemize gidebilir veya 0 (850) 222 06 06 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

EKSPRESS 24

Ekspress 24 uçak hattıdır ve ekstra hızlı gönderim yapmak isteyenlerin kullandıkları bir kargo yollama şeklidir. Kara yolu kullanılarak 2 günde ulaşacak bir kargoyu Ekspress 24 ile 1 günde yollayabilirsiniz. Bu hizmet her şehirde yoktur. Hangi şehirlerde olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

MNG Kargo çalışma saatleri bu şekilde. Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Kargonuzu saran balonlu naylonları çöpe atmayın! 9 farklı şekilde kullanabilirsiniz