Ev dekorasyonunda masalsı doğallık

masalsı-doğallık
masalsı-doğallık

Yaşam, ormanda en doğal haliyle devam ederken biz, bu dünyadan ilhamını alan natürel evlerle köklerimize geri dönüyor ve bu doğal habitatın izlerini sürüyoruz.

Hem yaşam temposu hem de ondan aldığımız haz sanki biraz daha farklı. Duyguların bu kadar yoğun olduğu bir dönemde yaşam alanları da bu iyimser ve pozitif atmosferden nasibini alıyor.

Biraz daha loş, biraz daha sıcak ve davetkar oluyor. Evlerimiz daha kalabalık ve sanki biraz daha misafirperver. Mumları yakın, tatlı kokular ve örgü ve ahşap dokuları eşliğinde, kırmızının o capcanlı enerjisi ile önümüzdeki seneye merhaba deyin!

HIZLI DEKORASYON ŞİFRELERİ *

•El dokuması kilimleri, örgü dokulu aksesuarları ön plana çıkarın. Özellikle açık renkli mobilya ya da döşemelere kış dokusu eklemek için bu tercihler ideal olabilir.

•Kozalak, şömine odunu, çıra gibi detaylar bir şömineniz olmasa bile iç mekana doğal bir görünüm eklemek için dekorasyonun bir parçası olabilir.

•Şömine bir dağ evi atmosferi yaratma konusunda iddialı bir seçenek! Yoksa da üzülmeyin… Yeni nesil elektrikli ısıtıcılar şömineyi aratmayan bir atmosfer yaratabiliyor…

•Rattan ve hasır da dağ evi stilinin malzemelerinden. Yazlık diye kaldırdıysanız geri çıkarabilirsiniz.

•Kese kağıdı, sincap motifleri, hatta taze ceviz, fındık gibi kabuklu yemişler bile kocaman, ahşap kaseler içinde dekorasyonun parçası olabilir.

Ne Düşünüyorsun?

Yorum lar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İlginç ağaç

Yeni yıla bahçede renkli bir ‘merhaba’