Kraliyet Ailesi’nin uzman üreticileri tarafından yapılan lüks karavan!

İsviçre liderliğindeki Marchi Mobile, spa ile donatılmış 6 metre yüksekliğinde bir karavan geliştirdi. Karavanın ana yatağı bile Kraliyet Ailesi’nin uzman üreticileri tarafından yapıldı.

Spa’lı bir araç kulağa rüya gibi gelebilir. Ancak İsviçre liderliğindeki Marchi Mobile, 1.21 m²’lik kanepe ve lüks yağmur duşu da dahil olmak üzere VIP donanımlarla kurulmış, oyunun kurallarını değiştiren çift katlı bir karavan geliştirdi.

Balıkgözü devasa ön camı ve 6 metrelik yüksek yüksekliğiyle öne çıkan eleMMent Palazzo Superior, sunulan olanaklar arasında salon, mutfak ve ışık terapisi odasıyla tam bir maliklane!

KRALİYET AİLESİNİN ÜRETİCİLERİ ÜRETTİ

Ana yatak odası bile bir krala uygun olup, Kraliyet Ailesi’nin kendi üreticileri tarafından sağlanan ve “dünyanın en konforlu yataklarını” ürettiği iddia edilen 1,8 metrelik bir yatakla donatılmıştır .

Ancak bütçeniz kısıtlıysa bu sizin için uygun olmayabilir; konfigürasyona bağlı olarak fiyatlar 2-4 milyon dolar (1,57-3,13 milyon £) arasında değişiyor. 

SINIFININ EN İYİSİ

Tasarımcılar, ‘eleMMent palazzo Superior, 190’dan fazla ülkede en lüks karavan özelliğini taşıyor ve şüphesiz bugüne kadarki en seçkin karavan olarak tanınan, sınıfının en iyisi modelimizdir’ diyor. 

‘Motor sporları, havacılık ve yatçılık dünyasının tasarım özelliklerini benzersiz bir başyapıt yaratmak için birleştiren tasarımı kendini anlatıyor.’

PANORAMİK PENCERE

Marchi Mobile, benzersiz panoramik penceresinin hem en yeni yarış arabalarından hem de helikopterlerden ilham aldığını iddia ediyor.

Pencerenin arkasında, elektrikli sürgülü kapılarla erişilen ve özel bir ‘havacılık kontrol paneli’ ile donatılmış, ‘lüks bir limuzin gibi çalışan’ bir ‘kokpit’ bulunuyor.

Fotoğraflar: Marchi Mobile eleMMent Palazzo Superior

Minimal yaşamın ayaklı evleri: 15 metreküplük kompakt bir karavandayız