HEMZEMİN-DUŞ

Hemzemin cam duş modelleri ve özellikleri nelerdir?

Son güncelleme:

Hemzemin cam duş modelleri ile ilgili merak ettiğiniz detayları anlatıyoruz. Banyo alanıyla bir bütünlük oluşturan yeni nesil hemzemin duşlar, daha ferah ve işlevsel alanlar yaratmak için de ideal bir seçenek.

İPEKSI BİR HİS

Modern tasarım anlayışını ideal bir biçimde yansıtan hemzemin duşlar sadece görünüm açısından değil aynı zamanda tuşeleriyle de fark yaratıyor. Süper incelikte tasarlanan yeni nesil akrilik duş tekneleri pürüzsüz yüzeyleri ile de banyodaki bütünsellik anlayışını pekiştiriyor.

HİJYENİK ÇÖZÜM

Bağlantı yerlerini ortadan kaldıran hemzemin duşlar montaj açısından da sıradışı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Zemin ile bütünleşen tasarımlar ek yerlerini minimize ettiği için hijyenik bir ortam oluşturuyor.

GÜVENLİK ÖNEMLİ

Herhangi bir kot farkı olmaksızın zemine döşenen hemzemin duşlar çocuk ve yaşlılar için de güvenli bir seçenek. Olası ev kazalarının önüne geçmek için de pratik kullanım şekilleri yaratıyorlar.

NASIL BİR DUŞ PANELİ TERCİH ETMELİ?

Eğer banyoda sınırları tamamen ortadan kaldırmak için hemzemin bir duş teknesi tercih ettiyseniz bunu mutlaka şeffaf cam panelleriyle tamamlamalısınız. Yeni nesil hareketli paneller kullanılmadığında duşların tamamen açık bir alana dönüşmesini sağlıyor. Tek bir noktada katlanarak toplanabilen paneller daha ferah bir atmosfer elde edilmesini sağlıyor.

ALANI KURGULAYIN

Hemzemin cam duş modelleri
Cosentino.

Beyaz duş teknesini tamamlayan renklerde duvar kaplamaları tercih ederek bu alanda sınır hissini tamamen ortadan kaldırarak blok bir görünüm yaratabilirsiniz.

PANEL Mİ, AYNA MI?

Duravit.

Kullanılmadığında katlanarak toplanabilen cam paneller isteğe göre aynalı da tasarlanabiliyor. Böylelikle katlandığında bir boy aynasına dönüşebiliyor.

YÜKSELEN EĞİLİM

Bauhaus.

Son dönemlerde trendlerden biri çıtalı siyah duş panelleri. Dilerseniz hemzemin duşları bu tarz panellerle kaplayarak bu alanı çarpıcı bir odak noktasına dönüştürebilirsiniz.

cam duşakabin
Gözeneksiz ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde zeminin temizlenmesini kolaylaştıran Geberit Setaplano duş zemini, farklı boyutlarıyla her banyoya uyum sağlıyor.

Tasarımıyla sifonu yerden duvara taşıyarak banyonuzun zeminini pürüzsüz kılmanıza olanak tanıyan duvar süzgeçleri banyoda kesintisiz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Duşakabin nasıl temizlenir, neyle silinir? Mükemmel ipuçları!

Banyo temizliği için pratik bilgiler! Klozet, duşakabin, zemin nasıl temizlenir?

Duşakabin nasıl sökülür? Duşakabin yenileme için adım adım yapılacaklar

Duşakabin mi küvet mi? Uzmanlardan banyo için yanıtlar