burçlara göre vazolar

Burcuna göre doğru vazonu seç!

Son güncelleme:

Çiçeklere ev sahipliği yapan, stilinizi tamamlayan vazo seçimleriniz sizi hiç yansıtmıyorsa, burcunuzun şifrelerinden biraz yardım alarak mükemmel vazoyu bulabilirsiniz.

Burçlar ve dekorasyon ile ilgili daha fazla bilgi için “Burçlara göre dekorasyon” sayfamızdan yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

KOÇ BURCU VAZOSU

The Goatz Candles beton: 845 TL., hipicon.com

KOÇ: Yılın en sevdiğiniz zamanı mayıs. Çünkü sizin doğum gününüz! Rengini güneşin enerjik turuncusundan alan bu beton terrazzo vazo tıpkı sizin gibi aydınlık ve güçlü.

BOĞA BURCU VAZOSU

Çiçek desenli mini seramik: 339 TL.,
ortasofa.com.tr

BOĞA: Mutlu kozanız, keyif alanınız bahçenizden çiçek toplamadan önce, belki de çiçek desenli bir vazoya sahip olmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VAZOSU

Giona Unita Face seramik.,
Kelebek Mobilya.

İKIZLER: Uzun zamandır kış uykusunda olan muzip ve oyuncu tarafınız yeniden canlanıyor. Şimdi herkese ne kadar da eğlenceli olduğunuzu gösterme zamanı.

YENGEÇ BURCU VAZOSU

Excelsa Birdhous fener/vazo: 630 TL.,
amazon.com.tr

YENGEÇ: Önceliğiniz her zaman sıcacık bir yuva. O zaman işe bunu anımsatacak ev şeklindeki bir vazo ile başlayın ve sonra bütün evi hayal ettiğiniz gibi dönüştürün.

ASLAN BURCU VAZOSU

Rozzi küçük küp: 3.366 TL.,
luckyart.com.tr

ASLAN: Hep başrolde olmayı, dramatik aksiyonları çok seviyorsunuz ama bırakın bu defa sahne bu gösterişli vazonun olsun.

BAŞAK BURCU VAZOSU

Lissa el yapımı: 299,90 TL.,
musmeus.com

BAŞAK: Bahar temizliğiniz bittiyse sıra çiçekleri de düzenli tutacak pratik bir vazo ile kendinizi şımartmaya gelmiş demektir.

TERAZİ BURCU VAZOSU

El boyama seramik: 1.099,99 TL., Yargıcı
Homeworks.

TERAZİ: Son zamanlarda işler biraz çığırından çıkmış olabilir. Ama gözünüzün önünde duran bu çift kulplu vazo size özlediğiniz dengeyi geri getiriyor.

AKREP BURCU VAZOSU

Murano cam: 1.600 TL+ KDV,
satosofralari.com

AKREP: Kendinizi hak ettiğiniz kişisel bakım rutini ile şımartın: Rahatlatıcı bir spa etkisi için denizin tüm renklerini barındıran cam vazoya okaliptüs dalları yerleştirin.

YAY BURCU VAZOSU

Phoebe ağaç lifi ve deniz çimi: 44,43 TL.,
Mudo Concept.

YAY: Afrika, Uzak Doğu, Güney Amerika… Yolculuk tutkusu sizin vazgeçilmeziniz. Bunu yüzde 100 doğal malzemeden etnik bir vazo ile evde de doyasıya hissedin.

OĞLAK BURCU VAZOSU

Desenli seramik: 119,90 TL.,
Boyner Evde.

OĞLAK: Sabırlı kişiliğinizi, bu geniş vazoyu yeni tomurcuklanan gül dalları ile özenle doldurup açmasını bekleyerek gösterin.

KOVA BURCU VAZOSU

Bazaa el yapımı su geçirmez kağıt vazo: 390 TL., ommshop.art

KOVA: Trendlere ayak uydurmak sizin işiniz. Sıra dışı formlar ve malzemelerle evinize yenilikçi bir görünüm kazandırın.

BALIK BURCU VAZOSU

Seramik balık: 379,99 TL.,
H&M Home.

BALIK: Sessiz Balıklar dikkat! Artık kendinize öncelik verin ve astrolojik sembolünüzün evin ilgi odağı olmasına müsaade edin.

Burca göre mutfak tasarımı örnekleri ve mutfak dekorasyonu

Burcunuza göre sizi anlatan kokular ve çiçekler