Burçlara göre hediye önerileri

0

hediye

Özel günlerde sevdiklerimize hangi hediyeyi alacağımız konusunda karar vermekte zorlanıyoruz. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, doğum günü derken, siz de ne alacağınıza karar veremiyorsanız burcuna göre hoşuna gidebilecek hediyeler alabilirsiniz.

Sevdiği renkler, dekoratif ürünler, kumaş ve aksesuar seçimleri,özel ilgi alanları derken aklınız iyice karıştıysa, tüm seçenekler arasından en orijinal, en yaratıcı ama her şeyden önce en doğru hediyeyi bulmak için belki de onun burcunu mercek altına almak iyi bir fikir olabilir, ne dersiniz?

KOÇ BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Zodyak’ın en aceleci burcu için abartılı ve kaliteli hediyeler en doğrusu. Ayrıca renk konusunda küçük bir ipucu, kan kırmızıdan vazgeçmeyin. Şık bir saat, son model oyuncak bir araba, tasarım bir sandalye, kırmızı bir kazak, şamdan veya büyük vazo ya da yeni nesil bir iPad, iPhone seçenekler arasında.

BOĞA BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Boğa dokunarak hisseder. Huzuru, mutluluğu toprakta ve doğada bulur. Pratik zekalı,lükse, rahatına ve damak tadına düşkün esprili Boğa’lar için bir kutu çikolata, yatak tepsisi, kupa, şarap karafı, battaniye veya film koleksiyonu alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Gözlemlemek ve araştırmak en önemli özellikleri. El becerileri gelişmiş olan İkizler’in değişken ruh hali, yeniliğe açık kişiliği için teknolojik hediyeler seçebilirsiniz. Son model bir cep telefonu, eğlenceli bir araştırma kitabı, zeka oyunları,gazetelik, ikinci el aksesuarlar ilk akla gelenler.

YENGEÇ BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Yaratıcı, detaycı, aile bağları kuvvetli olan Yengeç’ler için bir kutu kibrit bile alsanız içten olun yeter. Mutfak eşyaları, bir demet çiçek, resim çerçevesi, biblo tercihleriniz arasında olsun. ~

ASLAN BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Kalite ve gösterişe düşkünlüğü ile öne çıkan Aslan’a alabileceğiniz armağanı yaldızlı bir hediye paketi yapmanızı öneriyoruz. Cesur ve atak aslanlara altın süs eşyaları, kaliteli bir parfüm, iddialı bir stiletto, değerli kol düğmeleri alabilirsiniz. Renk seçimleriniz sıcak ve canlı renklerden yana olsun.

BAŞAK BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Pratik ve düzenli olma eğilimindeki Başak’lara savurganlıktan uzak hediyeler en doğru seçenek. Parfümlü sabunlar, kullanışlı objeler, kişisel gelişim kitapları, kumbara, masa lambası,ofis ürünleri, dengeli beslenme kitapları önerilebilir.

TERAZİ BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Estetik duyarlılığı gelişmiş, zarif Terazi’ler, dünyanın dengesini korumaya çabalar.İlişkiler ve sosyallik onlar için çok önemlidir. Orijinal tablolar, cep bilgisayarı, güzellik ürünleri, tasarım bir obje, şamdan, son moda gece elbisesi alabilirsiniz.

AKREP BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Güçlü sezgileri olan Akrep’lere hediye seçerken aman dikkat! Çünkü kürklü veya kürk görünüşlü nesneleri hiç sevmezler. Ona sevginizi ifade eden özenle seçilmiş parçalar armağan edebilirsiniz. Bıçak setleri, korku ve gerilim filmleri romanları, gece lambaları, tarot kartları, kırmızı jartiyerli iç çamaşırları, büyük boy mumlar düşünülebilir.

YAY BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Gezmeyi, özür olmayı seven neşeli Yay’lar için ruhuna hitap eden hediyeler seçmenizi öneriyoruz. Şık seyahat valizleri ve seyahat aksesuarları, dünya küresi, dolu bir piknik sepeti, gümüş vazolar, Feng shui kristalleri, yatak örtüsü yada hayvanlarla ilgili aksesuarlar uygun alternatifler.

OĞLAK BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Sorumluluk sahibi olduklarından ağırbaşlı ve kullanışlı hediyelere yönelmenizi öneriyoruz. Tutarlı ve kuralcı Oğlak’lar için spor malzemeleri, İsveç çakısı, ahşap resim çerçevesi, hatıra defteri, şık bir dolma kalem, pahalı bir şarap alabilirsiniz.

KOVA BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Bağımsızlığına düşkün Kova, her türlü içeceği tüketmekten zevk alır. Entelektüel, zeki ve sıra dışı tarzlarıyla dikkat çeken burç insanına zeka oyunları, fonksiyonel bir teleskop, orijinal kül tablaları, fotoğrafçılık malzemeleri, değerli sanatsal objeler, bakım kremleri seçenekleriniz olabilir.

BALIK BURCU HANGİ HEDİYELERİ SEVER? *

Duyarlı, duygusal, romantik Balık burcu meditasyon ve yoga yapmaya meyillidir. Estetik duyguları gelişmiş Balık’lara aromaları tütsüler, mutfak için her şey, albüm, bir tablo, biblolar, ipek bir gecelik, banyo sabunları gibi maddi değeri yüksek olmayan ama zevkine uygun hediyeler alabilirsiniz.

Babalar Günü ne zaman? El yapımı Babalar Günü hediyesi fikirleri

Anneler Günü el yapımı hediye fikirleri – 2020 Anneler Günü için ne yapılabilir?

Evde sevgililer günü sürprizi – Ona lezzetli hediyeler verin

Kadınlar Günü hediyeleri – El yapımı 7 örnek ve kendin yap tarifi

Sevgililer Günü hediyeleri kendin yap – Kalpten bir fon

Sevgililer Günü hediyesi kendin yap tarifi – Kalpten tablolar

Yılbaşı hediyeleri için evde bez torba nasıl yapılır?

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.