ANTREDE DÜZEN
ANTREDE DÜZEN

Antrede düzen nasıl sağlanır? Pratik fikirler

Antrede düzen zor değil. İster küçük, ister büyük bir antreniz olsun karışıklığın önüne bir türlü geçemiyorsanız doğru saklama üniteleri, düzenleyiciler ile organizasyonu sağlayabilirsiniz. 

ANTRE DAĞINIKLIĞINA ÇÖZÜM

Çoğunlukla küçük bir alan olsa da antre dağınıklığı son derece büyük bir meseledir. Aslında bu dağınıklığın dar bir alan olmasından ileri geldiğini düşünebilirsiniz. Fakat depolama çözümü üretmedikçe, antre ne kadar büyük olursa olsun dağınıklık her daim var olacaktır.

Gazete, dergi, anahtar, mont, şapka, çanta gibi dışarıdan gelindiğinde her türlü malzemenin biriktiği bu bölümü belli başlı mobilya ve düzenleyicilerle organize etmek eğlenceli olabilir. Dekore ederken aynı zamanda keyif alın. 

AYAKKABI ORGANİZASYONU

Her evin demirbaş sorunları arasında gelen ayakkabı saklama sorunsalı antrede düzen sorununu da ortaya çıkarıyor. Ancak doğru yöntem bulunduğu taktirde büyük bir problem olmaktan çıkar. Askılı raf ünitelerinde çizmeler için ayakkabı askılarını kullanabilirsiniz. Böylece alandan kazanabilirsiniz.

Bot ve çizmeleri asarak, katladığınız zamanlarda oluşan olası çatlak ve kırılmaların da önüne geçebilirsiniz. Babet ve topuklu ayakkabılar içinse tel raflar yaptırabilir ya da şeffaf ayakkabı kutularından faydalanabilirsiniz. 

Eski elbise dolabınızı sprey boyalar ile yenileyerek ayakkabılarınız için kullanabilirsiniz. 

ANTREDE DÜZEN İÇİN ÇOK GÖZLÜ RAFLAR

Ailenin tüm bireyleri için ayrı bir göz oluşturabilecek dolaplar seçebilirsiniz. Böylece herkes kendi rafını organize edebilir.

Kişisel eşyalar, not defteri, anahtarları da kaybolmaktan kurtarabilirsiniz. Bu tür raf ya da çekmecelere aile bireylerinin isimleri ya da fotoğraflarını yapıştırarak kişiselleştirebilirsiniz.

Antre dekorasyonu nasıl olmalı? Antre ve hol dekorasyon örnekleri

Antre için şık çözümler

https://www.evimdergisi.com.tr/antre-icin-sik-dekorasyon-onerileri/

Antreye bank yapıyoruz

https://www.evimdergisi.com.tr/antreye-bank-yapiyoruz/

Antrede yapılmaması gerekenler