balkon-dekorasyonu-stilleri

4 farklı balkon dekorasyonu stili ile kendinize uygun olan değişimi seçin!

Son güncelleme:

Taşınıyoruz, hem de dışarıya! Stil sahibi, fonksiyonel ve müthiş konforlu balkon ve bahçe mobilyaları, rengarenk aksesuarlarla yeşille buluşma, heyecanla beklenen yaza merhaba deme zamanı.

4 farklı balkon dekorasyonu stili ile kendi stilinizi seçin ve yeniliğe, yaza merhaba deyin…

TATLI, ZARİF VINTAGE BALKON DEKORASYONU STİLİ

Balkon stiliniz evin içine hakim olan stille örtüşmeli diye bir kural yok. Yani içeride ne kadar modern iseniz, dışarıda o kadar vintage olabilirsiniz. Balkon fonu beyaz olsun. Bunu lavanta moru, pastel mavi, su yeşili ve toz pembelerle aydınlatın. Klasik kadeh formlu saksı ve vazolara yerleştirilen taze çiçekler, kuş ve çiçek motifli yastıklar, ferforje ya da beyaz rattan mobilyalar… Hepsi yaz günlerinde içinde olmak isteyeceğiniz huzurlu balkon atmosferini destekler.

hometalk.com

FAS, AZTEK, MEKSİKA KARIŞIMI BALKON DEKORASYONU STİLİ

Yazın tadı balkonda, balkonun tadıysa bolca renkle çıkar diyenlerdenseniz, kendinize uygun bir etnik stil seçip ilerleyin. Rotanızı parlak sarı, turuncu, fuşya ve lime yeşili, kotto aksesuarlarla Aztek’lere; koyu mavi, bordo, mor ve yeşile ekleyeceğiniz hasır, ahşap dokularla Fas çöllerine; Tribal desenler, ikat motifler, siyah, kırmızı renk paleti ve tik mobilyalarla da Meksika sahillerine doğru çevirebilirsiniz.

decoraitonlove.com

BALKON DEKORASYONUNDA TROPİKAL AMAZON ETKİSİ

Sıcak iklimlerden esinlenen stiller yaşam alanlarında neşeli, gözalıcı ve dinamik efektler yaratır. Beyazla kombinlediğiniz tropik meyve renkleri, bambu ve jüt gibi dokular, Tukan kuşu, palmiye, maymun, flamingo gibi hayvan figürleri balkonunuzda tüm yaz keyifli sohbetlere eşlik etsinler.

wooninspiraties.com

SAHİL TADINDA BALKON DEKORASYONU STİLİ

Sahilin dingin, aydınlık ve ferahlatıcı etkisini balkonda da hissetmek için yapacağınız şey çok basit: Tamamen beyaza yönelmek… Ancak bunu orman yeşili ve deniz mavisi ile desteklemek, masif ahşap ve hasırla zenginleştirmek de gerekir. Stilinizi balkon duvarına asacağınız balık, çıpa, dümen gibi aksesuarlarla destekleyin.

Balkonları gezdik: En güzel balkon dekorasyonu örnekleri

Balkon ya da veranda için 12 tatil ortamı

Balkonda yetiştirilebilecek çiçekler – Bu 12 çiçek ile balkonlarınız renklensin