yılbaşı süsü ile dekorasyon
yılbaşı süsü ile dekorasyon

Yılbaşı süslerini değerlendirmek için 4 natüralist fikir

Yılbaşı süsü ile dekorasyon örneklerini inceleyerek evinize dekoratif ürünler oluşturabilirsiniz. Yıldan yıla ortaya çıkan ve evimizde yıl boyunca saklanan süsleri dekorasyonunuza katmak ister misiniz?

MASANIZIN ÜZERİNE YILBAŞI SÜSLERİ SARKITIN

Masanızı özel kılmak istiyorsanız tavandan üzerine süsler sarkıtın. Masanın tam ortasına misina ya da ince iplere sardığınız sarmaşık dallarını sarkıtın. Üzerine kalp ve yıldız şekilli süsler asın.

Masa üzeri dekorasyonu

YILBAŞI SÜSLERİ İLE MUM DEKORASYONU

Yılbaşından kalan süslerinizi değerlendirin. Ahşap minik bir kasa içerisine bu süsleri koyup aralara kozalak ve kuru dallar yerleştirin. Mumlarınızı da bu kasanın içerisine koyun.

Mum dekorasyonu

PEÇETE HALKALARINI YILBAŞI SÜSLERİYLE SÜSLEYİN

Peçete halkalarınızı yapraklar ve kuru dallardan yapın. Hepsini peçetenizin üzerine sarın ve tabağınızın üzerine yerleştirin.

Yılbaşı süsü ile peçete halkası

BEYAZ MUMLARI YILBAŞI SÜSLERİYLE RENKLENDİRİN

Blok beyaz mumları kuru dallar ve çam yaprakları ile süsleyin. Bu yaprakları kenevir ipi ile muma bağlayabilirsiniz. Dört mumu ahşap bir tepsi ile sofranıza yerleştirerek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

dekoratif mum yılbaşı süsü

KURU DALLARI NE YAPMALI?

Doğal tasarımlar hala çok popüler. Siz de hesaplı yoldan doğa dostu bir aranjmana imza atabilirsiniz. Kuru dallar ve el işi kağıt ya da kumaş aksesuarlar biraz renk için ideal!

kuru dalları ne yapmalı

EVDE YILBAŞI SÜSÜ NASIL YAPILIR?