Yeni yıl ışıltısı evinizi sarsın

Eviniz yeni yıla hazır mı? Henüz değilse, Tepe Home’un koleksiyonunu görmeden odalarınızı süslemeyin.

Eviniz yeni yıla hazır mı? Henüz değilse, bu yıl da yılbaşı konseptini, Maison Française dergisi ile birlikte  verdiği samimi bir davet ile tanıtan Tepe Home’un, iki farklı temadan oluşan koleksiyonunu görmeden odalarınızı süslemeyin.

Tepe Home, yeni bir yılı yeniliklerle karşılamanız ve evinizi yeni yıl ışıltıları ile dekore etmeniz için birbirinden güzel ve çeşitli ürünlerini Maison Française dergisi ile birlikte verdiği lansman davetinde
tanıttı.

Doğan Burda Dergi Grubuna ait tüm yayınların reklam grup direktörleri, genel yayın yönetmenleri, yazı işleri müdürleri ve editörlerinin katıldığı davet, Cihangir’in yeni ve gözde mekanı olan Hazine’de, Tepe Home Kurumsal İletişim Müdürü Gözde Özgül’ün ev sahipliğinde gerçekleşti.

Geniş ürün gamı ve fiyat aralıkları ile hemen her zevke hitap eden Tepe Home, bu yıl da yılbaşı klasiğinden vazgeçmeyenleri unutmazken, doğallık trendini takip eden dekorasyon severler için de yeni yıl koleksiyonunu zenginleştirdi. Tepe Home mağazalarından kendi tarzınızı yansıtan yılbaşı konseptini evinize taşıyabilir, yeni yılı sevdiklerinizle en ışıltılı halde karşılayabilirsiniz.