Yazın canlı ve ışıltılı havasını evinize taşıyın: Dekorasyon ipuçları

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte evlerdeki enerji de yükseliyor. Evinizdeki dekorasyon detaylarını değiştirerek yazın canlı ve ışıltılı havasını evinize taşıyabilirsiniz. Tezgah Dünyası Kurucusu Feyzullah Buran, evlerde büyük değişiklikler yapmadan, detaylarda şıklık oluşturacak dekorasyon trendlerini açıklıyor.

Yaz aylarında ev dekorasyonunda stil, renkler ve desenlerde yenilikçi bir bakış açısı hakim olacak. Doğal detayların ön planda olduğu dekorasyon trendleri, sadelik ve asaleti bir araya getiriyor. Tezgah Dünyası Kurucusu Feyzullah Buran  ise evlerini yeniden dekore etmek isteyenler için yaz dekorasyon trendlerini paylaşıyor.

AHŞAP ÜRÜNLERLE DOĞAL VE MODERN BİR YAZ DEKORU

Yaz dekorasyon trendleri arasında doğal bir görünüm katan ahşap ürünler, ilk olarak göze çarpıyor. Mutfak alanlarından mobilyaya her alanda hem minimalist hem modern tarzdaki evlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yaşam alanlarınıza doğal ve samimi bir hava katmak istiyorsanız yaz aylarında da mutlaka ahşap ürünlerden faydalanmalısınız.  

MUTFAK VE BANYOLARDA YENİ TRENDLER

Mutfak ve banyolar evlerimizin en önemli noktalarından biridir. Bu alanlarda yapılan dekorasyon seçimleri evin genel havasını belirler. İşte size mutfak ve banyolar için yeni trendler!

MUTFAKLARDA BEYAZ TONLARI ÖNE ÇIKIYOR

Mutfaklarda evyeler ve tezgahlar beyaz tonları ile dekore ediliyor. Beyazın etkisi, mutfağınızın daha geniş ve ferah görünmesini sağlar. Ayrıca, kırmızı gibi canlı renklerde mutfak dolapları ve masalarda kullanarak mutfağınıza hareketlilik katabilirsiniz.

BANYOLARA MAVİ VE YEŞİL TONLARI HAKİM

Banyolarınızda mavi ve yeşil tonlarındaki dekorasyon ürünleriyle benzersiz bir uyum yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, banyo yüzeylerinizde kaymazlık, çizilmeye, leke, ısı ve sıvıya karşı direnciyle de dikkat çeken ürünlere odaklanabilirsiniz.

DOĞA DOSTU VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLERİ TERCİH EDİN

Doğayı korumak için herkesin üzerine düşen görevleri yapması gerekmektedir. Bu nedenle, mobilya veya dekorasyon ürünleri satın alırken doğa dostu ve sürdürülebilir tasarım kriterlerine göre tasarlanmış ürünleri tercih edebilirsiniz.

OLMAZSA OLMAZ: HASIR

Bahçe mobilyalarında kullanılan hasır örgüler artık iç mekânlarda da trend haline geldi. Mutfak mobilyaları, orta sehpalar, TV üniteleri ve hatta çalışma odalarında kullanacağınız hasır örgülerin farklı örgü yöntemleri ve renkleri mevcuttur. Bu sayede, evinizde doğal ve sıcak bir hava yakalayabilirsiniz.

Arka bahçe jakuzi fikirleri – Dış mekanınıza bir spa kurmanın 5 akıllı yolu