Yatak odası için 2 stil, 24 seçenek ve 6 bütçe önerisi

Beyazla buluşan dinamik renkler ve stilize desenler mi? Hezaren, hasır ve rattan dokuların egzotik ve tropiklerle harmanı mı? Yatak odasına tamamlayıcı mobilyalar, tekstil ve aksesuarla 2 stil, 24 seçenek ve 6 bütçe önerimiz var.

Fotoğraflar: lillypulitzer.com (solda) – primark.com (sağda)

AYDINLIK ETNİSİZM

Yatak odam küçük o yüzden her yer beyaz olsun diyenlerdenseniz bunun hiçbir sakıncası yok. Ancak mevsimin sıcak ve samimi ruhunu yansıtan küçük renk ve desen enjeksiyonları motivasyonunuzu artırırken dekorasyonu pratik biçimde de tazeler. Seçimlerinizi yaparken karyola, komodin ve aydınlatma gibi ana parçaları her mevsim ve stilde farklı kombinasyonlarla kullanabileceğiniz bir renk paletinde tercih edin ve odayı fazla eşya ile doldurmaktan kaçının.

NOT: Komodin ve abajurlar 2’şer adet olarak hesaplandı..

EGZOTİK DOĞALLIK

Evimde doğallığa vurgu yapmayı, ağaç hissi veren büyük ev bitkileri kullanmayı çok seviyorum ve bunu yatak odamda da görmek beni mutlu eder diyorsanız, hem yazlık hem de istediğiniz etkiyi yaratan tropik çiçekli tekstillerin ve geçen yıldan beri evleri ele geçiren hezaren dokuların ön plana taşındığı bu egzotik stilden ilham alabilirsiniz. Yüzde 100 pamuk tekstiller, yerde jüt veya sisal halılar, komodin yerine yan sehpalar, hasır sarkıt ve hezaren bir bank… Az ürünle doğala dönüş…

9 farklı mükemmel yatak odası stili ve özellikleri