Yansıtan şıklık: Duvar aynaları

Alan genişleten, odak noktası yaratan, gün ışığını yansıtan dekoratif duvar aynaları mekanları çarpıcı da kılıyor.

AYDINLATIN

Dikdörtgen formlu bir aynayı dik olarak boy aynası gibi kullanabilirsiniz. Yatayda bir büfe üstüne astığınızda ise dekoratif apliklerle aydınlatmayı unutmayın.

YALIN VURGULAR

İster asın, ister duvara dayayarak kullanın. Üst profili yuvarlatılmış gümüş rengi bu ayna yalın ve zarif detayları ile geleneksel stilin iyi bir örneği.

Gümüş vintage, Zara Home.

ONUN DA AYNASI VAR

Küçük, büyük tüm kedi hayranlarını mutlu eden bu sevimli kedi formlu ayna FSC® sertifikalı ahşaptan üretildiğinden çocuklar için zararlı madde içermiyor.

Kedi formlu, Thcibo

GEOMETRİK YANSIMA

Son yılların öne çıkan eğilimi arı ve petek temalarına bir gönderme niteliğindeki bu ayna ince çerçevesi ile ferah ve modern bir etki yaratıyor. Aynayı askısız olarak çoklu formda da kullanabilirsiniz.

Altıgen gold çerçeveli, Marks&Spencer.

HEM YAZLIK, HEM KIŞLIK

Düz, yuvarlak bir aynayı halat veya jüt ipiyle kaplayıp asın. Antrenizi beyaz aksesuarlarla yazın sahil evi, siyahlarla kışın eklektik bir havaya büründürür.

Halat ipinden, Biev.

GELENEKSEL MODERNİZM

Yuvarlak formlu ayna siyah metal çerçeveye kontrast halat askısıyla ister modern, ister klasik; hemen her stille uyumlu.

Decosuar halat askılı, altincicadde.com

BİR KUMAŞ YETERSE

Kumaş çerçeveli bir ayna, evini kişisel ve özgün kılmak isteyenler için bunu kolaylaştırıyor. Siz sadece desen ve renge karar verin yeter.

Kumaş kaplama, n11.com

HAZIRLAYAN: PELİN ÖZKUL

Ayna dekorasyonu fikirleri – Ayna dekorasyonu nasıl yapılır? 8 adım