Yansıtan şıklık: Duvar aynaları

0

Alan genişleten, odak noktası yaratan, gün ışığını yansıtan dekoratif duvar aynaları mekanları çarpıcı da kılıyor.

AYDINLATIN Dikdörtgen formlu bir aynayı dik olarak boy aynası gibi kullanabilirsiniz. Yatayda bir büfe üstüne astığınızda ise dekoratif apliklerle aydınlatmayı unutmayın.

YALIN VURGULAR İster asın, ister duvara dayayarak kullanın. Üst profili yuvarlatılmış gümüş rengi bu ayna yalın ve zarif detayları ile geleneksel stilin iyi bir örneği.

ONUN DA AYNASI VAR Küçük, büyük tüm kedi hayranlarını mutlu eden bu sevimli kedi formlu ayna FSC® sertifikalı ahşaptan üretildiğinden çocuklar için zararlı madde içermiyor.

GEOMETRİK YANSIMA Yılın öne çıkan eğilimi arı ve petek temalarına bir gönderme niteliğindeki bu ayna ince çerçevesi ile ferah ve modern bir etki yaratıyor. Aynayı askısız olarak çoklu formda da kullanabilirsiniz.

HEM YAZLIK, HEM KIŞLIK Düz, yuvarlak bir aynayı halat veya jüt ipiyle kaplayıp asın. Antrenizi beyaz aksesuarlarla yazın sahil evi, siyahlarla kışın eklektik bir havaya büründürür.

GELENEKSEL MODERNİZM Yuvarlak formlu ayna siyah metal çerçeveye kontrast halat askısıyla ister modern, ister klasik; hemen her stille uyumlu.

BİR KUMAŞ YETERSE Kumaş çerçeveli bir ayna, evini kişisel ve özgün kılmak isteyenler için bunu kolaylaştırıyor. Siz sadece desen ve renge karar verin yeter.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.