Terapiyi uykuda yapın

Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards) “Yenilikçilik, Inovasyon ve En İyi Uygulamada” 15.000 firma arasından finale kalan, Avrupa’nın en başarılı 10 firması arasına girerek “Ruban D’Honneur 2011” nişanına layık görülen BRN Yatak,  uyku sırasında vücuda terapi uygulayarak gün içinde oluşan yorgunluk ve bitkinliği yok eden ”Power Sleep” yataklarını geliştirdi. 

Aylar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda nano teknoloji ile geliştirilen Power Sleep yatakları gün boyunca vücutta biriken stres ve gerginliğin atılmasına yardımcı oluyor. Yataklarda kullanılan Q-Dry&Soft kumaşlar da anti-statik özellikleri ile vücudu negatif elektrikten arındırıyor.

Uyku esnasında terapi ortamı oluşturarak uyku kalitesini olumlu etkileyen Power Sleep yataklarının, dünya yatak sektöründe yeni bir dönem açacağını belirten BRN Yatak Genel Müdürü Berna İlter, geliştirdikleri formülü şu şekilde özetliyor: ”Evrendeki canlı cansız her cisim ya da parçacık ısısına bağlı olarak belirli frekanslarda ışın yayar. Power Sleep yatakların, yapısında bulunan özel elyafların da içerdiği nano boyutta mineraller sayesinde far-infrared ışıma yapmasını planladık. Far-infrared elyaf teknolojisine sahip bu yataklar, gün sonunda oluşabilecek bedensel dengesizliği hafifletiyor, vücut için zararlı bakterilerin üremesini engelliyor. Doğal yapısıyla her mevsim sıcaklık kontrolü sağlayarak, daha çabuk ter emme ve çabuk kuruma sağlıyor.”