Tasarımcı büyüleyici bir bungalovun eski mutfağına ihtiyaç duyulan yenilemeyi yaptı

Son güncelleme:

Bir bungalov evin en dikkat çekici alanlarından biri mutfak alanıdır. Bu bungalov evin ise mutfağının yenilenmeye ihtiyacı vardı. İç mimar Jaclyn Genovese ihtiyaç duyulan o yenilemeyi gerçekleştirdi.

 Genovese, “Müşterilerim, geniş dış taş işçiliği ve çok yıllık bahçelere sahip Toronto merkezli bu büyüleyici bungalovu satın almadan önce yıllarca mükemmel evi aradılar” diyor. “Ancak ev sahipleri biraz Fransız esintileri taşıyan sıcak ve romantik bir mutfağa özlem duyduklarından, iç mekanın yenilenmeye ihtiyacı vardı.” diyor.

ÖNCESİ

Genovese, “Eski tarihli gri dolaplar, siyah ve pembe granit tezgahlar ve yapılan çirkin aydınlatma, alana kasvetli bir his veriyordu” diyor. “Yine de en büyük acı noktası, odanın 2,5 metrelik alçak tavanıydı ve bu da her şeyi sıkışık hissettiriyordu.”

SONRASI

“Odaya bir buçuk metre yükseklik katmak için tavanı açtık ve odaya daha fazla nefes alma alanı sağladık,” diye anlatıyor Genovese. “Sakin ve rahat bir his yaratmak için, rustik kirişler, organik ve yatıştırıcı bir renk paleti ve doğal kireç taşından yapılmış bir backsplash ile tarla taşı kaplamayı birleştirerek ipuçlarımı doğadan aldım. Modern lavabo, gri damarlı kuvars tezgahlar, aydınlatma ve lüks altın armatürlerin tümü cazibeye katkıda bulunuyor.

SONRASI

Öncesi ve Sonrası: Bu 1.800 dolarlık banyo yenilemesi, sıkıcı bej bir alanı bir sanat eserine dönüştürüyor