Suyun dingin enerjisini yaşam alanlarına taşıyan mavi kartelası, huzurlu iç mekanlar yaratma konusunda baş aktörlerden. Yaz mevsiminin ruhunu kusursuz biçimde yansıtan mavi kartelası, hafifleyen iç mekanların da rotasını çiziyor…

STİL KODU: COASTAL

Tekstil ve aksesuarlar, Karaca Home.

Coastal stilin olmazsa olmazı maviler yatak odasına yaz dokunuşları katmak için ideal. Süt mavi, mine mavisi gibi mavinin açık değerlerini huş, bambu, rattan, kayın gibi açık renkli ve hafif ahşaplarla kombinleyebilirsiniz.

İSTİKAMET KUMSAL

Fotoğraf: maisonsdumonde.fr

Tropik etkilerin kumsal atmosferi ile birleştiği bu tema, mavinin en uçucu tonlarını yaşam alanlarına dahil ediyor. Tatlı pastellerle yumuşak geçişler yaratabilirsiniz.

FERAHLATAN AMBİYANS

Tüm ürünler, Ikea.

Açık mavi+beyaz ikilisi hiç kuşkusuz ki en favori ikililerden. Kışlık renk ve dokuları kaldırıp mavi-beyaz temasındaki tekstillerle salona aydınlık bir hava katabilirsiniz. Buna kanepeye yeni bir kılıf diktirmek de dahil olabilir.

EN SEVİLEN YAZ SOFRALARI İÇİN

Masa örtüsü, alavyashop. com

Uçuş uçuş ketenler, okyanus, indigo, deniz mavi gibi tonlarla bu yaz büyük bir aşk yaşayabilir. Konuklarınız için özenli ve tematik bir sofra hazırlamak için bu ikiliyi stil tercihlerinize dahil edin.

OKYANUSUN EN DERİN TONLARI

Fotoğraf: homesense.ca

Eğer mavi ile daha dramatik bir görünüm yaratmak istiyorsanız farklı tonlarını bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu ton geçişleri özellikle koyu renklerle harmanlandığında mekanlara sofistike bir hava katmakla kalmaz aynı zamanda mekanda akışkan bir görünüm yaratır.

Akdeniz stili ev dekorasyonunda denizci stili= Rahat+sportif