Son dakika neler oluyor? Öğrenmek için doğru adres Cnnturk.com

Gündemin gerisinde kalmak istemeyen, sürekli haber takip etmeye vakti olmayan kullanıcılar için en hızlı haber sitesi Cnnturk.com, Reuters verilerine göre Türkiye’de internet üzerinde bulunan kullanıcıların yüzde 31’inin tercihi durumunda.

Bugün ve yarın için, her şeyden haberiniz olsun diye sürekli aktif halde çalışan Cnnturk.com ekibi, kullanıcılarına özgün ve güvenilir kaynaklardan son dakika haberlerini sunuyor.

Haberlerini güvenilir kaynaklardan edinen Cnnturk.com, haberler eşzamanlı paylaştığı video ve görüntüler ile de internet haberciliğinde öncü konumda.

Cnnturk.com, haber sitesini takip edemeyen fakat son dakika gelişmelerinden de haberdar olmak isteyen kullanıcılar için de gece gündüz aktif olarak çalışan sosyal medya ekibiyle de hizmet veriyor. Twitter’da 4 milyon 600, Facebook’ta ise 1 milyon 700 bin takipçisi ile son dakika haberlerini paylaşan site, kendi yarattığı haber içerikleriyle de ilgi topluyor.

Kendi içerisinde farklı alanlarda, uzman habercilerle çalışan internet sitesi kullanıcılarına zengin içerikler sunuyor. Yaşadıkları ülkeden haberdar olmak isteyen kullanıcılar için Türkiye gündemi, dünya genelinde neler olup bittiğini öğrenmek isteyenler için dünya sayfaları, spor gündeminin son dakika gelişmelerini anında öğrenmek isteyenler için Spor sayfası, yeni çıkan kitaplar, filmler, festivaller, sergiler vb kültürel aktiviteleri kaçırmak istemeyenler için Kültür Sanat sayfaları, ünlüler dünyasında neler olduğuyla yakından ilgilenen, en yeni haberleri doğru ve güvenilir kaynaklardan sunan Magazin sayfaları.