Siyah yatak odası dekorasyonu: Bu 36 örnek şıklığın ötesinde

Son güncelleme:

Siyah yatak odası dekorasyonu ile hiç karşılaştınız mı? Tamamen bembeyaz yatak odalarının görselleriyle sık sık karşı karşıya kalsak da siyah rengi yatak odası dekorasyonunda kullananlar da var.

Bu tarz alanların hoş karşılanmayan veya karamsar görünebileceğinden endişe ettiğiniz için bu trende katılmakta tereddüt ediyorsanız, size ve kişisel tarzınıza hitap edecek örnekleri bir araya getirdik. Siyah bir yatak odasını şekillendirmenin pek çok yolu olduğunu unutmayın.

Şaşırtıcı bir şekilde siyahın pek çok tonu var. Bu nedenle siyah boya satın almadan önce istediğiniz tonu belirtmenizde fayda var. Ayrıca aldığınız boyayı küçük bir bölgede test edebilirsiniz.

Siyah bir yatak odası tasarlarken aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer önemli nokta kesinlikle bir dizi başka tonu da kombinleyebileceğiniz gerçeği. Doğrusu, siyah duvarlar, mobilyalar veya yatak takımlarının yanında pek çok renk çarpıcı görünüyor. 

SİYAH DEKORASYONLA KOMBİNLENEBİLECEK DİĞER RENKLER

Kea Interiors’tan tasarımcı Chanda Kea, “Siyahla kullanabileceğiniz bazı harika renkler beyaz, siyah, gümüş, paslı turuncu, zeytin yeşili ve gök mavisidir” diyor . “Pirinç veya krom kaplamalar eklemek, şık ve sofistike görünmesini sağlayabilir. Deri ve kadife de lüks hissi katar.”

SİYAH YATAK ODASI DEKORASYONU ÖRNEKLERİ (36 FARKLI ÖRNEK)

5 soruda pencere ve kapılarda siyah çerçeve modası