Reklamverenlerimizle buluştuk

Haziran ayındaki 100. sayı kutlamalarımız, reklamveren firmalarımızla bir araya geldiğimiz keyifli bir kahvaltı ile devam etti. Bu samimi buluşmaya küçük etkinliklerimiz de eşlik etti.

Türkiye dergicilik sektörünün önemli başarılarından biri olan Evim’in 100. sayısı sebebiyle düzenlediğimiz Bebek Kitchenette’teki neşeli kahvaltıda, dergimizin konseptini de yansıtan mutlu, pozitif, yaratıcı ve keyifli bir sabaha ve mekana imza attık. El yapımı banner’lar, rengarenk taze çiçekler ve paketlerle süslenen mekanda, tıpkı Evim gibi samimi ve sıcak bir ortam yaratmaya çalıştık.

– Evim’in geçen 8 yılda yakaladığı başarılı çizgiyi ve yaptıklarını özetleyen kısa videonun ardından konuşan Doğan Burda Dergi Reklam Grup Başkanı Vicky Habif ve Evim Dergisi Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen, derginin bugüne kadarki başarısında desteğini esirgemeyen reklamveren firmalarımıza ve okurlarımıza teşekkür etti.
– Evim’in mutlu ve pozitif çizgisine yakışır bir sunum yapan Aslıhan Ekitmen, ise yaşam alanlarını negatif enerjiden arındırmanın minik ipuçlarını verdi konuklarımıza.
– Evlere pozitif enerjiyi getirmenin en kolay ve güzel yolu olan taze çiçekler ise, Florartİstanbul’dan Buse Hekimci’nin yaratıcı fikirleriyle çiçek atölyesinde birbirinden güzel iki sunumaa dönüştü; açıkhava masaları için aranjman ve külahta çiçek…
– Güne özel hazırlanan Evim100 çantalarındaki Atelier Rebul’un mis kokulu butik kolonyaları ve Evim100 şekerleri ise minik birer hatıra olarak konuklara hediye edildi.