2020 ev dekorasyonu puantiyeler
2020 ev dekorasyonu puantiyeler

2020 ev dekorasyonu modasında puantiyeler her yerde

2020 yılının ev dekorasyonu modalarından biri de puantiyeler oldu. Evin istediğiniz her köşesini puantiyelerle hareketlendirebilirsiniz. İster rengarenk, ister tek renk kullanın, puantiyeler işinize yarayacak.

2020 EV MODASINDA PUANTİYE

Nokta deyip geçmeyin. Ne kadar basit olursa olsun, renkli noktalardan oluşan dekoratif bir süsleme, yer döşemesi ya da duvar boyası mekanın havasını bir anda değiştirebilir.

Yatak odanızın, çalışma odanızın duvarında ya da banyonuzun fayanslarında puantiyeler kullanarak yaşam alanlarınıza hareket katabilirsiniz.

YATAK ODASINDA PUANTİYE NASIL KULLANILMALI?

Yatak odasında özellikle yatak başı üzerinde bulunan duvarda yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Beyaz zemin üzerine küçük siyah ya da mavi noktalar tercih edebilir ya da kırmızı zemin üzerine büyük beyaz noktalar kullanarak daha dikkat çekici düzenlemeler yapabilirsiniz.

ÇALIŞMA ODANIZA PUANTİYELERLE RENK KATIN

Çalışma odanızda ya da ofisinizde duvara yapıştıracağız noktalar sıkıcı çalışma gününüze renk katabilir.

PUANTİYELİ ÇOCUK ODASI

2020 ev dekorasyonu modasına göre, Çocuklarınız için renkli kağıtlar üzerine hayvan desenleri basabilir, yuvarlak olarak keseceğiniz bu kağıtları oyun alanlarına asabilirsiniz.

PANYODA PUANTİYE

Banyoda kullanacağınız puantiyeli fayanslarla fark yaratabilirsiniz.

2020 ev dekorasyonu modasında puantiyeler her yerde

 PUANTİYELİ AVİZELER

2020 ev dekorasyonu modasına göre, puantiyelerden oluşan bir avize de hem küçükler hem de büyükler için renkli bir seçenek olabilir.   

2020 ev dekorasyonu modasında puantiyeler her yerde

DEKORASYON ÖNERİLERİ VE PRATİK FİKİRLER EVİM’DE

Ev dekorasyonunda son moda tasarımlar, dekorasyon fikirleri, örnekler ve daha pek çok bilgiye “Dekorasyon” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

EVİNİZİ BİR PROFESYONEL GİBİ DEKORE EDİN

Evinizi bir profesyonelin elinden çıkmış gibi dekore etmek istiyorsanız, basit dekorasyon kurallarını uygulayarak stilinizi yansıtmanız yeterli. Detaylar “Ev dekorasyonu: Evinizi bir profesyonel gibi dekore edin” yazımızda…

2020 Ev dekorasyonu

KÜÇÜK BANYO DEKORASYONU İÇİN ÖNERİLER

Bir banyonun stili hep aynı mı olmalı? Elbette hayır. Evinizin ana stilini banyoya uygulamak konusunda zorlanıyorsanız bu iki stil için verdiğimiz ipuçları diğer stillere de ışık tutabilir.