Önce sonra: Küçük banyoda dekoratif değişim!

Son güncelleme:

Küçük bir banyosu olan bu evi 2019 yılında satın alan Katelyn Herman, banyonun renksiz ve sıkıcı göründüğünü düşünüyordu. Katelyn, “Karantina sırasında evde uzun süre kaldıkça, banyonun görüntüsü beni rahatsız etmeye başladı” diyor.

Artık bu banyo için değişim zamanı geldiğine karar verdikten sonra ise arkadaşı Gabe ile birlikte oldukça etkileyici değişime imza attı.

Duvarlara, duvarın yaklaşık yarısına kadar uzanan tahta paneller yerleştirdiler, ardından üstte kalan alanı parlak maviye boyayarak üzerine beyaz desenler çizdiler.

Katelyn, “Bazı duvarların çok eğimli olduğunu gördük ve buna şaşırdık. Ev 1947’de inşa edildi, bu yüzden eğimli duvarların olması normal. Ancak yine de panelleri yapana kadar bu eğimi fark etmemiştim. Neyse ki partnerim sabırlı bir adam ve matematikte harika.”

Katelyn musluğu kendisi taktı, ancak küçük bir sızıntı sorunu yaşandı. Sorunu çözmesi için bir tesisatçı çağırıldı. Katelyn, musluk takarken nerede yanlış yaptığını da öğrendi. “Şimdi conta takılması gerektiğini biliyorum.”

Fotoğraflar: Katelyn Herman

Kapalı mutfağı duvarı kırarak odaya kattılar: Artık daha ferah