Kapalı mutfağı duvarı kırarak odaya kattılar: Artık daha ferah

Son güncelleme:

Gina ve ortağı Max, küçük bir San Francisco evini yeniden tasarladılar ve evin her santimetresi yenilense de, en iyi dönüşüm mutfakta oldu. Evin en boğucu noktalardan biri olan mutfak, oda ile arasındaki iç duvar kaldırılarak açık bir mutfağa dönüştürüldü.

Fotoğraflar: Max Maloney

“MÜKEMMEL BİR AÇIK KONSEPT OLUŞTURULDU”

Gina dönüşüm ile ilgili şöyle yazıyor: “Mutfak, yemek ve oturma odasının birleşimi mükemmel bir açık konsept oluşturdu. Rahat ve en önemlisi işlevsel. Tipik, uzun San Francisco koridorunuzda yürümeyi seviyorum (genellikle Edward ve Victoria evlerinde görülür) ve birdenbire sizi karşılayan ışıkla dolu bu geniş alana giriyorum. “

“Tadilatımızdan önce, bazı oda boyutları biraz tuhaftı ve ev sıkışıktı – tadilattan sonra, sadece birkaç iç duvarı kaldırarak yüzde 50 daha fazla net görüntü elde etmişiz gibi geliyor. San Francisco kadar pahalı bir şehirde, bir düzenin her santimetrekaresini kullanmak gerçekten önemlidir – boşa harcanacak yer yoktur. “

ARTIK KAHVALTI SONRASI DA BU ALANDA ZAMAN GEÇİRİLEBİLİYOR

“Evimizi ilk satın aldığımızda ‘Stoop Brunch’ dediğimiz şeyi yapacaktık. Mutfakta kahvaltı yapar ve sonra yemek yiyip sohbet etmek için ön tarafta toplanırdık. Tadilatımızdan bu yana, artık hem kahvaltı hem de akşam yemeğine ev sahipliği yapmayı seviyoruz. ” (Elbette covid’den önce!)

“Yapabildiğimizde insanları eğlendiriyoruz – bazen yoğun programlarımız (ve arkadaşımızın programları) birkaç hafta arkadaş görmeden zaman geçireceğimiz anlamına geliyor, ancak büyük yarımadanın etrafında bir araya gelip atıştırmalık hazırlamaya başladığımızda her zaman keyifli bir durum yaşıyoruz. (Yine, bu covid’den önceydi.)

Sonrası

“Mutfağın evimizin kalbi olduğunu biliyorduk ve yeni yerleşim planımız, ana yaşam alanımızın merkezi olmasını sağlıyor.”

Emektar mutfağın dönüşüm hikayesi! İşte öncesi ve sonrası

Öncesi sonrası fotoğraflarla balkonda mevsim yeniliği