Nick Cave, sakız pembesi salonu ve mor mutfağıyla Brighton sahil malikanesini 2,9 milyon sterline sattı 

Son güncelleme:

Flamingo pembesi halılar ve duvarlar ve yonca yeşili yatak odası ile süslenmiş bu ev, bir rock yıldızının evi. Ancak Nick Cave şimdi görkemli sahil malikanesini 2,9 milyon sterline sattı.

Kendine özgü sekiz yatak odalı ev, Brighton’da denize bakan, gıpta ile bakılan Lewes Crescent’te yer alıyor. Evde dört banyo, bir spor salonu, çalışma, kütüphane ve oturma odası var ve ortak özel bahçe yer alıyor.

65 yaşındaki Cave ve 56 yaşındaki tasarımcı eşi Susie Bick, 20 yıldan uzun bir süre önce buraya taşınmıştı. Çift, 2002 yılında sadece 165.000 £ karşılığında satın almıştı ve şimdiki satıştan büyük bir kâr elde etti.

Evde ikiz oğulları Arthur ve Earl’ü büyüttüler ve Cave, yakınlardaki kafe ve kahve dükkanlarını sık sık ziyaret ediyordu. Susie Bick, çok yakın bir tesiste giysi tasarım şirketi The Vampire’s Wife’ı açtı. Ancak 2014’te çift, 15 yaşındaki oğulları Arthur’un Brighton’daki evden çok da uzak olmayan kayalıklardan düşerek ölmesiyle bir trajedi yaşadı.

Ve Cave’in 31 yaşındaki en büyük oğlu Jethro Lazenby de geçen yıl trajik bir şekilde vefat etti. Jethro, 7 Mayıs 2022’de öldü – Avustralya’daki hapishaneden salıverilmesinden sadece iki gün sonra.

The Metro’nun haberine göre, öldüğü sırada bir yargıç, Jethro’ya bir uyuşturucu tedavi programına katılmasını ve annesinden iki yıl uzak durmasını emretmişti. 

31 yaşındaki oyuncu, daha önce model olarak başarılı bir kariyere sahip olmuş ve Jethro Cave sahne adını kullanarak oyunculuk yapmıştı. 

Arthur’un ölümünün ardından çift, evde hayata devam etmek için mücadele etti ve sonunda Londra’ya taşındı.