metal-sandalye-nasıl-boyanır

Metal sandalye nasıl boyanır? İşte yapılması gerekenler

Son güncelleme:

Metal sandalye nasıl boyanır? sorusu metal mobilyalarını yenilemek isteyenlerin sıklıkla merak ettiği konulardan biri. Metal sandalyeler, demir sandalyeler, masalar ya da herhangi bir metal/demir eşyayı boyamak istiyorsanız, Ev Terapisti yapılması gerekenleri anlattı.

METAL SANDALYE NE İLE VE NASIL BOYANIR?

Evim Dergisi okuyucumuzdan gelen soru şu şekildeydi; “Merhaba, Bu demir sandalye 35 senelik. Yaklaşık 10 sene önce maviye boyanmıştı. Şimdi ben boyayıp yenilemek istiyorum. Fakat boyamaya geçmeden önce bir şey yapmam gerekiyor mu, en kolay hangi tür boya ile boyayabilirim, size danışmak isterim. Boya, fırça vs. almam gerekenler nelerdir? Ya da sprey boya tarzı ürün kullanabilir miyim? Kısacası bu konuda hiçbir bilgim yok, konuyla ilgili desteğinizi rica ediyorum.”

Yanıt: Merhaba Pelin Hanım, Marshall’ın direk metal üzerine boyayabileceğiniz Hammerit isimli bir ürünü var. Ayrıca pasları kalın bir zımpara ile temizleyip antipas sürdükten sonra Cadence, Bianca, Stella gibi markalar ile de boyayabilirsiniz. Bu markaların metal yüzeyler için boyaları var. İnternet sitelerine girdiğinizde veya bayilerine uğradığınızda bu ürünlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Keyifli günler diliyorum.

Dış kapı nasıl boyanır? Kapınızı boya ile renklendirin

Dekorasyonda metal minimalizm her stile uyuyor

Saksı nasıl boyanır? İşte adım adım yapılışı ve gerekli malzemeler

Patine nedir? Eskitme, patine ve el boyama rehberi