Londra’daki 1,5 milyon dolarlık daire! Neden beğenilmedi?

Son güncelleme:

Londra herkesin bildiği gibi pahalıdır. Bu hareketli metropolde konuttan yemeğe kadar hiçbir şey ucuz olamaz. Buna ek olarak, Londra her zaman sürprizlerle doludur; Örneğin kendi özel havuzu olan bu 1,5 milyon dolarlık daire…

Ancak her şey göründüğü gibi değildir ve parıldayan her şey altın değildir. Çünkü bu pahalı daire onlarca kişi tarafından mimari bir felaket olarak nitelendiriliyor. İşte özel havuzlu 1,5 milyon dolarlık daireden kareler…

ÖZEL HAVUZU VAR

Londra’daki bu lüks 1,5 milyon dolarlık dairenin kendi özel havuzu var

“Türünün tek örneği! Lüks apartman dairesi” başlıklı ilanda “Özel yüzme havuzlu lüks iki çift yatak odalı daire! İki katlı dairenin bodrum katında lüks özel yüzme havuzu, sauna, duş, katlanır cam kapılı oturma alanı, mini mutfak ve w / c bulunmaktadır” açıklamaları yer alıyor.

Fotoğraflar: Zoopla

VE GERÇEKTEN BU DAİRENİN TUHAF BİR DÜZENİ VAR

Oturma odasında aşağıdaki havuza bakabileceğiniz bir cam panel var. Havuz tam orada, dairenin ortasında bulunuyor. Güne başlarken ciğerlerinizi taze bir klor kokusuyla doldurmaktan daha iyi bir fikriniz yok değil mi?

Ama bekleyin, dahası var! İlanda, “Sarmal merdivenden çıktıktan sonra mutfak, iki çift kişilik yatak odası, gömme dolap, üstünde duş bulunan banyo ve küçük bir verandası olan büyük bir açık plan salona ulaşırsınız. Daire baştan sona kusursuz ve gerçekten türünün tek örneği!” yazıyor. 

Dairenin benzersizliği, özellikle ayaklarınızın altındaki havuzu görebileceğiniz bu oturma odasında gerçekten kendini gösteriyor.

İKİ TEK KİŞİLİK YATAK

KÜÇÜK BİR VERANDA

Başlangıçta daire 1.000.000 £ olarak ilana koyulmuştu, ancak fotoğraflar sosyal medyada dolaşmaya başladığında, fiyat 1.2M £ (yaklaşık 1.5M $) ‘a yükseldi. 

Sosyal medyada insanlar bu daire konusunda o kadar da hevesli değiller. Hatta, bir kişi ilanı Twitter’da paylaştığında yorum olarak, “bunu inşa eden deliyi ve arkasındaki hikayeyi bilmeleri gerektiğini” yazdı.

NEDEN ÜÇ BUZDOLABI VAR?

Sosyal medyada en fazla merak edilen sorulardan biri de bu dairede neden üç buzdolabına ihtiyaç olduğunun düşünüldüğüydü.

Bu garip ve pahalı daire hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Dekorasyonu hayrete düşüren evler! En kötüsünü daha görmediniz

Hobbit evi görünümlü otel inşa edildi! LOTR hayranları bayılacak