Lavabo dekorasyonu örnekleri: 5 farklı banyo 5 farklı örnek

lavabo-dekorasyonu-örnekleri

Lavabo dekorasyonu örnekleri mi arıyorsunuz? Banyonun küçük ya da büyük olması farketmez. Bir lavabonun etrafını kaç farklı stilde dekore edebileceğinizi biliyor musunuz? Yanıt; oldukça fazla… Size ilham verecek, 5 farklı stilde düzenlenmiş örnek çıkardık.

LAVABO DEKORASYONU ÖRNEKLERİ *

Küçük bir banyoyu güzelleştirmek zannettiğiniz kadar zor değil. Onu yenilerken renklerin ve aksesuarların gücünden faydalanın. Lavabo altı dolabınızda küçük değişiklikler yapın. Sonuç düşündüğünüzden çok daha güzel olacak. İşte lavabo dekorasyonu örnekleri…

LAVABO DEKORASYONUNDA ESKİTME *

Lavabo dekorasyonu örnekleri

Eskitme bir dolap, ahşap bir ayna, gemici feneri aydınlatmalar, beyaz raflar ve hasır sepetlerle bembeyaz banyonuzda rustik bir hava yaratabilirsiniz.

DİKİŞ MAKİNESİ İLE İLGİNÇ LAVABO DEKORASYONU *

Eski dikiş makinesi ile nostaljik ve yaratıcı bir banyoya sahip olabilirsiniz. Ahşabı ve siyah ferforjeyi, siyah detaylı beyaz seramiklerle tamamlayabilirsiniz.

MODERN RUSTİK LAVABO *

Lavabo dekorasyonu örnekleri

Metal lavabo altında mermer bir tezgah, duvarda ham ahşap paneller, sarkıt aydınlatmalar ve tasarım bir ayna ile banyonuza ferahlık hissi kazandırırken ona modern-rustik bir stil katabilirsiniz.

CANLI RENKLERLE ENERJİK BİR BANYO *

Canlı renkler küçük banyonuza enerji katar. Eski bir şifoniyer/komodini lavabo dolabı yapabilir ya da mevcut dolabı canlı bir pembeye, aynanızı ise fıstık yeşiline boyayabilirsiniz.

FARKLI BİR DEKORASYON *

Lavabo dekorasyonu örnekleri

İri bold renkli çiçeklerle kaplı bir duvar önünde bloktezgah+mermer tasarımını tamamlamak için şık bir ayna ve tabure yeterli olur.

Klozet ve lavabolardaki sararmalar nasıl yok edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scindapsus sarmaşık bakımı Scindapsus Treubii

Scindapsus sarmaşık bakımı nasıl olmalı? (Ev sarmaşığı)

evim-subat-2021

Evim Dergisi Şubat 2021