Küçük ve sıradan mutfakta cesur bir yenileme (Öncesi ve sonrası)

Son güncelleme:

Rüya gibi bir mutfak her zaman devasa olmak zorunda değildir. Ev sahiplerinin, Instagram’ın en ünlü mutfak tasarımcıları olan deVOL Kitchens’ı, evlerinin küçük mutfağını açık, L şeklinde bir mutfağa dönüştürmek için anlaştıklarında ilk öğrendikleri bu oldu.

Elbette, bir duvar yıkıldı ve mutfağın yeni hali, eskisinden biraz daha fazla yer kapladı. Bununla birlikte, genel olarak, mutfak çok fazla genişlemedi. Yine de eskisinden çok daha büyük görünüyor.

deVOL tasarımcısı ve markanın Londra’daki St. John’s Square showroom’unun yöneticisi Amelia Bur, “Alanın çok güzel yüksek tavanları ve panjurlu pencereleri var ve başlangıç ​​noktası olarak bu alanla harika bir mutfak yaratabileceğimizi biliyorduk” diyor.

Depolama alanlarını arttırmak için mutfağın mevcut olan uzun duvarı boyunca dolap yapıldı. Alanı daha ferah göstermek için, mutfağın kapı girişinin bulunduğu duvarı ve yemek alanını ayıran duvarı yıktılar.

Artık L şeklinde hazırlanan mutfak, armatürlerle de süslendi. Ev sahipleri başından beri koyu renkli dolaplar istiyorlardı. Tezgah ve tezgah arası da değiştirildi.

Atıl durumdaki küçük bahçenin muhteşem dönüşümü!