Küçük dekorasyon hilelerine başvurun, evinizin her köşesi içinizi ısıtsın

renkler
renkler

Bu yıl küçük dekorasyon hilelerine başvurun; evin her köşesi içinizi ısıtsın.

ANTREYE SAMİMİ DOKUNUŞLAR *

Antrede kullandığınız konsol ya da ayakkabı dolabınıza küçük bir renk enjeksiyonu yapın! Turuncuya çalan bu yakıcı ton eve girdiğiniz andan itibaren sizi etkisi altına alıyor ve psikolojik olarak ruhunuzu ısıtıyor. Ayrıca kapaklı cam fanuslara yerleştireceğiniz ışıltılı yılbaşı süsleri ve mumlarla yaklaşan yeni yılın ruhunu da yansıtabilirsiniz.

antre
Spagna konsol, ayna. Mudo Concept. Leland koltuk, Delcatu. Abajur, Mikasa Moor. Desenli yastık, düz yastık, Boyner Evde. Kilim, Koçtaş. Büyük cam fanus, ayaklı fanus, kırmızı kadeh, Paşabahçe. Ayaklı servis, Euroflora. Mumlar, Ikea. Örtü, H&M Home. Duvarda: Su bazlı iç cephe boyası (00NN 16/000), Marshall.

ŞÖMİNEMİN ETRAFI SIMSICAK OLSUN! *

Şömineyi aktif olarak kullanmıyorsanız irili ufaklı fenerlerle süsleyebilirsiniz. Genellikle soğuk taş dokuların kullanıldığı şömineleri görsel olarak ısıtmak için duvarını kiremit kırmızısı gibi parlak bir tonda boyayın. Üzerine kırmızı ve bordo çiçekler, kokina dalları ve güllerden oluşan hacimli bir çiçek arajmanı yerleştirin. Aralara çam ağacı, ağaç kütüğü ve esprili figürlerden mumlar, biblolar serpiştirin.

şömine turuncu
Carmel koltuk, Delcatu. Zikzak yastık, Mudo Concept. Battaniye, geyik biblo, kuru çiçek, Linens. Triko yastık, Porland. Yeşil moher battaniye, lacivert yastık, ayaklı servis, şişe vazo, H&M Home. Duke abajur, Fado avize, resimler, Koçtaş. Ayaklı kristel vazo, Mikasa Moor. Siyah fenerler, şamdan, çiçekler, Tepe Home. Mavi fener, yeşil fener, baykuş süs, Paşabahçe. Çam ağacı mum, seramik çan, kütük mum, Euroflora.  Mumlar, halı, Ikea. Duvarda: Su bazlı iç cephe boyası (3850 Kiremit), Düfa.

YEMEK ODANIZI RENKLERLE ISITIN *

Davet sofralarının değişmez süslemeleri şamdan ve mumlara kış çiçekleriyle hareket kazandırın. Farklı renkte cam şamdanları masanın uzunluğu boyunca yerleştirin. Gümüş ya da altın ışıltılı olanlarla kombinleyin. Masanın bir ucuna büyük bir sepette veya vazoda iri çiçekler koyun ve cam kadehleri de mumluk gibi kullanarak konsepti tamamlayın.

turuncu duvar
Ferforje ayaklı masa, Ponta sandalyeler, runner, peçeteler, Mudo Concept. Minderler, Paşabahçe. Renkli cam şamdanlar, metal şamdanlar, cam kadehler, ayaklı kase, Porland. Meyve biblolar, narlar, Boyner Evde. Ahşap kutu, Koçtaş. Yapay çiçekler ve kokinalar, Euroflora. Olunda tablolar, ribba çerçeveler, Ikea. Duvarda: Su bazlı iç cephe boyası (3800 Açık Kiremit), Düfa.

MUTFAKTA BAHARATLI LEZZETLER *

Lezzetli yemeğin sırrı baharatlardan geçiyor. Bunu mutfak renklerine yansıtın. Beyaz bir mutfakta araya katacağınız köri sarısı, tarçın kahvesi ve biber kırmızısı hem içinizi, hem gözünüzü ısıtır.

turuncu mutfak
Grima konsol, metal tabure, sulakta çiçek, biber ve domates tuzluk/biberlik, yeşil kaseler ve desenli mug, Mudo Concept. Ahşap dergilik, Euroflora. Tavalar, ayaklı servis, Porland. Desenli kupalar, ikili mug seti, sürahi, Paşabahçe. Ahşap çekmeceli kutu, Boyner Evde. Pugg saat, Kastrull tencereler, Ekby raf, baharatlık rafı, havlular, Ikea. Radyo metal kutular, Koçtaş. Duvarda: Su bazlı iç cephe boyası (3800 Açık Kiremit) ve beyaz, Düfa.

Soğuk havada sıcak dokularla stilinizi yansıtın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hayat-üçgeni-nedir-deprem

Hayat üçgeni nedir, nasıl oluşturulur? Deprem anında dikkat!

patates-baskısı nasıl yapılır

Patates baskısı nasıl, hangi boya ile yapılır? İşte baskı şekilleri, örnekleri