Soğuk havada sıcak dokularla stili yansıtın
Soğuk havada sıcak dokularla stili yansıtın

Soğuk havada sıcak dokularla stilinizi yansıtın

Kış deyince bizim aklımıza kalın perdeler, döşemelik kumaşlar ve kağıtla kaplanan duvarlar ile sıcacık bir mevsim geliyor. Hemen içiniz kararmasın. Çünkü kışın, tasarımcılar yaz doğasını iç mekanlara kumaşlar ve duvar kağıtlarıyla taşıyor.

UYUMLU BÜTÜNLÜĞÜN RUHU

Çağdaş renkler, modernize geleneksel desenler, üstelik hem döşemelik hem perde hem de duvar kağıdında aynı deseni yakalayabilme olanağı… Amerikan markası Thibaut size mekanlarınızda uyumlu bir bütünlük yakalamanızı sağlıyor. Sınırsız renk ve desen, karar vermeyi zorlaştırıyor.

BİR KILIF HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR

Eskiyen mobilyayı canlandırmanın en güzel yolu, tekstilini yenilemektir. Becerikliyseniz koltuk ve kanepelere dikeceğiniz yeni bir kılıf, kısa sürede harikalar yaratabilir. Uğraşamam diyorsanız, en yakın Ikea mağazalarına gidin, kumaşınızı seçin ve kılıfınızı diktirin. İşlem bu kadar basit.

COUNTRY YAŞAM HAYALİ

Anstoetz’in Montana serisi

Havalar serinlemeye başladı. Yaşam alanlarını saran sıcacık kumaşlar, ev ortamını keyifle ısıtıyor. Doku ve renkler bu sıcaklığı verebilecek yegane özellikler. Kır manzarasına rustik bakan country yaşam hayali kuruyorsanız, yün ve deri gibi farklı dokuları bir araya getirip kontrast sağlayın.

HAYAL KURDURAN DUVARLAR

Pierre Frey marka Fox Trot serisi duvar kağıdı

Ağaçlar arasından ışıldayan yıldızlar, hayal dünyasının uçsuz bucaksız olduğunu hatırlatıyor. Bir gün yıldızlara, diğer gün periler ülkesine yolculuk ederken bir diğer gün sıcacık bir ülkede kumsalda düşleyebilirsiniz kendinizi. Her şey mümkün.

KONFORU ARTIRMANIN YOLU

Omexco marka Rainbows serisi duvar kağıdı

Vinil gibi yeni nesil duvar tekstilleri, yıkanabilirliği ile öne çıkıyor. Dünyanın en yüksek yanmazlık standartlarına sahip. Güneşten solmuyor, leke tutmuyor ve akustik. Yatak odasında özellikle duvar tekstili kullanmanız konforunuzu artırır. Kısacası duvar kağıdının rengi ve cinsini kullanacağınız oda belirler.

PERSPEKTİF HİSSİNİ GÜÇLENDİRİN

Rasch marka Crispy Paper koleksiyonu duvar kağıdı

Duvarlarda pop-art resim sanatından türeyen fotorealizm, mekanlara gerçekçi ve büyüleyici bir boyut kazandırır. Metal, taş, ahşap, seramik gibi günlük hayatı ve doğayı yansıtan materyalleri konu aldığı gerçek boyutlu desenler, palmiye yaprakları perspektif hissini güçlendirir.

Siyah ile çiçeklerin canlandırıcı etkisi birleşiyor