Karaca Home İçinizi Isıtmaya Hazır

Karaca Home’un 2016-2017 Sonbahar/Kış ev tekstili koleksiyonunda bu sezon modern, klasik, geleneksel ve country temalı ürünler yer alıyor. Karaca Home sonbaharın o tatlı sert havasını ısıtacak yeni koleksiyonunda bu yıl farklı serileri de tüketicisiyle buluşturuyor.

Sezonun öne çıkan mercan, mürdüm ve turkuaz renklerinin yanı sıra vazgeçilmez ekrular ve pudralar da bu yeni koleksiyonla yeniden yorumlanıyor. Nakışlı tasarımlar baskılı nevresim takımlarıyla bir araya gelirken, renk geçişleri en doğal renkleri evinize taşıyor. Yastık detaylarında kullanılan ponpon, kopanaki ve biye detayları alışıla gelmişlikleri unutturacak nitelikte.

Sonbahar&Kış Koleksiyonundaki nevresim takımlarıyla kombinlenmiş örgü battaniyeler ve yatak örtüleri günlük kullanım için bir yandan ihtiyacınızı karşılarken diğer yandan da severek vakit geçirmek isteyeceğiniz yatak odaları yaratmaya hazırlanıyor.

Koleksiyona bu sezon dahil olan yeni çizgideki private yatak örtüleri de ilk kez bu sezon sergilenecek olup jakar dokuma kalitesindeki modern desenlerin ve nostaljik nakış motifleriyle bir aradaki enteresan uyumunu gösteriyor olacak.                    

www.karaca-home.com