İşbir Junior Arya & Baby Bed Yatakları İnceledik

Son güncelleme:

Sizleri, İşbir Yatak’ın, bebekler ve çocuklar için özenle hazırlanmış, onların gelişen fizyolojisine uygun tasarlanmış sağlıklı uyku ürünlerden oluşan yeni koleksiyonu İşbir Junior ile tanıştıralım.  

Uyku hepimiz için çok önemli ama özellikle çocuklarımızın sağlıklı büyümeleri, dolayısıyla da mutlu ve huzurlu olmaları için göz ardı edemeyeceğimiz bir konu. Çünkü derin ve kesintisiz bir uyku, onların gelişimini desteklerken biz ebeveynlerin de yaşam kalitesini olumlu yönde etkiliyor. 

Söz konusu çocuklarımız olunca hepimiz daha detaycı ve titiz oluyor, en kıymetli varlıklarımız için en iyisini istiyoruz. Herkes için sağlıklı uykular sunan İşbir Yatak, uzun yıllara dayanan bu konudaki uzmanlığını, bebek ve çocuklar için geliştirdiği yeni Junior Koleksiyonunda da ortaya koyuyor. 

Koleksiyonda, omurga gelişimini destekleyen ergonomik, sağlıklı ve hijyenik yataklar yer alıyor. 0-6 yaş gurubuna yönelik, farklı ihtiyaçlara yanıt veren Ergonomik Junior yataklarının 7 farklı modeli var. Koleksiyonda ayrıca 2 tane de park yatak var. Çantalı park yataklar hem çok konforlu hem çok pratik. İhtiyacınız varsa, bakmanızı öneririz.  

İşbir Junior ürünlerinin her biri, yıllara dayanan İşbir Yatak uyku deneyimi ve uzmanlığını yansıtıyor. Koleksiyon, bebeklerin ve çocukların gelişmekte olan fizyolojisine uygun ergonomik ve sağlıklı ürünler sunuyor. 

  • Doğa ve çevre dostu teknolojiler kullanılarak üretilen yataklarda, çocukların hassas cildine özel pamuk ve keten iplik katkılı linen kumaşlar tercih ediliyor. Yine, Hindistan cevizi lifi gibi doğal katkılı katmanlar kullanılıyor. 
  • Yataklarla ilgili bir diğer önemli nokta, gaz salınımı yapmayan doğa dostu ve su bazlı yapıştırma teknolojilerinin tercih edilmesi. Bu hammaddeler hem insan sağlığına hem de çevreye dost olması özellikleriyle öne çıkıyor.
  • Ürünlerde kullanılan sertifikalı kumaşlarda; hava geçirgenliği yüksek, bebeklerin ve çocukların hassas cildine uygun, hijyenik ürünler tercih ediliyor. 
  • Tüm yataklar, bebeklerin ve çocukların gelişmekte olan fizyolojisine uygun ergonomiyi sunarak sağlıklı bir uyku zemini oluşturuyor. Siz çocuğunuzun ihtiyacına ve gelişimine en uygun ideal yumuşaklık ve sertlikte olanı seçebilirsiniz.
  • Yine tüm yataklarda kullanılan, teknolojisi ve dayanıklılığı ile her açıdan kullanıcı dostu olan süngerler, dünya standartlarında üretiliyor ve bağımsız test kuruluşlarından onaylı. Süngerlerde bulunan konfor katmanları ise omurga gelişimini destekliyor. 

Zihin, beden ve uyku sağlığı için yatak çok önemli. Çocuklarımız sağlıkla uyusun, neşeyle büyüsün diye siz de en yakın İşbir Yatak Uyku Merkezinde ya da İsbiryatak.com adresinde koleksiyondaki tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. İşbir’in, yıllara dayanan Yatak Uzmanı kimliği ile geliştirdiği Junior Koleksiyonunu görmeden karar vermeyin.