İçeri girmek istemiyorsanız

Henüz daha serin sonbahar yağmurları başlamadan, yapraklar sararıp dökülmeden dışarıda son bir kaçamak yapıp açık havada doya doya yayılmaya var mısınız?

Mevsimin ılık güneşini ve yumuşak havasını doyasıya içinize çekmek için hafta sonu bir ağaç gölgesinde ailece keyifli bir pikniğe gidebilirsiniz. Ancak giderken yanınıza alacağınız şeylerin küçük bir listesini önceden hazırlayın.
Olmazsa olmazlar
1. Bol bölmeli bir piknik sepeti. 2. Kolay temizlenen ve taşınabilen koton yolluk. 3. Pratik kapaklı yiyecek kavanozları. 4. Sofrada sağlıklı bir sunum için kapaklı servis. 5. Portatif bir barbekü ya da pratik bir tava.

Mevsimin tatlı havasını kaçırmamak için evin geniş bir penceresi önünde kendinize küçük bir bahçe köşesi oluşturarak dışarıdaymış gibi hissedebilirsiniz.
Olmazsa olmazlar
1. Bolca yumuşak yastık ve minder. 2. Balkon sarmaşığı sardıracağınız uzun bir merdiven ya da raf. 3. Yapay çiçekler ve meyve ağaçları. 4. Gazete ve dergiler için hasır bir sepet.5. Fener, mumluk, kuş evleri.

Tüm yaz kapı önünden ayrılmayıp bolca sohbet ettiniz. Soğuklar henüz başlamamışken bu zamanı biraz daha uzatabilirsiniz. Ancak siz yine deyağmura karşı tedbiri elden bırakmayın.
Olmazsa olmazlar
1. Servis gereçleri, battaniye ve diğer şeyleri saklamak için taşınabilen küçük bir dolap. 2. Sofraya yiyecek, içecek taşımak için bir sepet. 3. Konforunuz için minderler. 4. Yağmur yağsa da dışarıda bırakabileceğiniz sandalye ve masa. 5. Serin akşamüstleri örtmek için diz battaniyesi.